Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss


$50-60 NOK/h

Praca dla studentów w Norwegii przy malowaniu, odnawianiu domków

 • Kraj: Norway
 • Miasto: Fredrikstad
 • Ulica: Fredrikstad
 • Dodane: 5 grudnia 2011 00:27
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
image

Praca sezonowa w Norwegii na wakacje 2012 – malowanie, odnawianie domków

Poszukujemy młodych i chętnych do pracy osób przy malowaniu domków w Norwegii – sezon letni 2012 (lipiec – sierpień).

Praca polega głównie na odnawianiu domków letniskowych, kempingowych, ale niekiedy też zwykłych domów mieszkalnych. Zapewniamy transport do miejsca pracy oraz zakwaterowanie. Pobieramy prowizję w wysokości 20% od każdego wykonanego zlecenia. Umowa z polskim pracodawcą prowadzącym działalność gospodarczą w Norwegii.

Wymagamy dużej chęci do pracy oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Mile widziane również doświadczenie przy malowaniu, odnawianiu.

Wynagrodzenie: płatne od pomalowanej powierzchni – zwykle ok 50-60 NOK/h po potrąceniu prowizji

UWAGA!
Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za rekrutację, pobieramy prowizję od wykonanych zleceń w Norwegii.

Czekamy na zgłoszenia. Wyniki rekrutacji prześlemy Państwu w marcu/kwietniu 2012 r.


Linki sponsorowane

134 komentarze na “Praca dla studentów w Norwegii przy malowaniu, odnawianiu domków”

 1. przemyslaw na 30 kwietnia 2012 @ 14:50

  STUDENT III ROKU BUDOWNICTWA z bogatym doświadczeniem w branży wykończeniowej i budowlanej:malowanie, roboty konstrukcyjne -zbrojarskie(także obliczanie zbrojenia), ocena nośności i wykonanie konstrukcji drewnianych oraz ich remont,betonowanie, docieplenia, wykończenia wnętrz.Jestem sumiennym odpowiedzialnym pracownikiem nie boję się żadnej pracy=lubię wyzwania ,posiadam solidną wiedzę z zakresu sztuki budowlanej oraz umiejętności praktyczne przy wykonywaniu remontu domów.Język angielski w stopniu bardzo dobrym.
  Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.
  Proszę o kontakt:
  E-mail: padolprzem@gmail.com
  Telefon: 516257699

 2. przemyslaw na 30 kwietnia 2012 @ 14:45

  STUDENT III ROKU BUDOWNICTWA z bogatym doświadczeniem w branży wykończeniowej i budowlanej:malowanie, roboty konstrukcyjne -zbrojarskie(także obliczanie zbrojenia), ocena nośności i wykonanie konstrukcji drewnianych oraz ich remont,betonowanie, docieplenia, wykończenia wnętrz.Jestem sumiennym odpowiedzialnym pracownikiem nie boję się żadnej pracy=lubię wyzwania ,posiadam solidną wiedzę z zakresu sztuki budowlanej oraz umiejętności praktyczne przy wykonywaniu remontu domów.Język angielski w stopniu bardzo dobrym.
  Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.
  Proszę o kontakt:
  E-mail:padolprzem@gmail.com
  Telefon: 516257699

 3. Witam, jesteśmy studentami w wieku 21 lat, kazdych wakacji podejmujemy się jakichś prac, jednak do tej pory w Polsce, gdzie wynagrodzenie nie jest satysfakcjonujące. Jesteśmy bardzo pracowici i przyjaźnie nastawieni do świata i innych ludzi, łatwo nawiązujemy znajomości. Interesuje nas praca dokładnie w miesiącach lipcu i sierpniu. Bardzo zależy nam na powyższej ofercie.
  Pozdrawiamy i czekamy na informację od Państwa.
  Rafał, Wojtek.
  P.S. W razie potrzeby oczywiście poszerzymy nasze grono o kolejną solidnie pracującą osobę.

  kontakt: hadixd@o2.pl

 4. Wojciechgoodjob na 28 kwietnia 2012 @ 17:06

  Witam,
  razem z dziewczyna poszukujemy prace, jestesmy po liceum, mam 20 lat a moja dziewczyna 19, mamy doswiadczenie w roznego rodzaju pracach zagranica, jestesmy pelni entuzjazmu do pracy , wszystko robimy rzetelnie. Jestesmy w pelni dyspozycyjni.

  Wojtek i Angela

  Prosimy o kontakt na : wojciech.flitta@onet.pl

 5. piotrekk90 na 16 kwietnia 2012 @ 01:04

  Witam,

  Jestem studentem V roku,
  Posiadam doświadczenie w pracy za granicą,
  Pracowałem przy malowaniu i odnawianiu domków,
  Dobra znajomość języka angielskiego.
  Dyspozycyjny.

  Kontakt:
  +48 889 220 126
  Piotr.Kuc@o2.pl

 6. MateusziDamian na 15 kwietnia 2012 @ 12:58

  Witamy serdecznie,
  Jesteśmy studentami drugiego roku studiów (Mateusz i Damian). Chcielibyśmy podjąć pracę przy malowaniu domków. Dlaczego my ?, ponieważ prace sezonowe to dla nas nie pierwszyzna, pracowaliśmy nieraz na budowach w Polsce, nie boimy się ciężkiej pracy fizycznej, jesteśmy sumienni i odpowiedzialni ,a przede wszystkim potrafimy sprostać wymaganiom klienta. Język angielski ? Nie ma problemu znamy go w stopniu dobrym ,a rozmowy przebiegają w sposób płynny i potrafimy się dogadać. Posiadamy także doświadczenie w wyjazdach zagranicę (pracowaliśmy w Austrii i Niemczech). Dodatkową zaletą jest to ,że posiadamy prawo jazdy kategorii B.
  Prosimy o kontakt na adres e-mail: mateusz.bacal90@o2.pl

 7. slonce1994 na 15 kwietnia 2012 @ 10:23

  Witam
  Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Mamy doświadczenie w tego typu pracach, znamy język angielski na poziomie komunikatywnym i obydwoje posiadamy prawo jazdy kategorii B. Chłopak jest elektrykiem, ja jeszcze się uczę w liceum. Obydwoje mamy silną motywację do pracy, jesteśmy pracowici i chętnie podejmujemy nowe wyzwania.
  Proszę o kontakt na adres mszczutko@interia.pl
  pozdrawiam serdecznie

 8. malgorzata202 na 14 kwietnia 2012 @ 14:19

  Witam!Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą.Posiadam doświadczenie w pracy w UK na farmach kwiatów ,owoców, warzyw a także w różnych fabrykach.Pracowałam również na Alasce w USA przy przetwórstwie ryb.Doświadczenie w malowaniu domków również posiadam gdyż pomagałam przy odnawianiu domku znajomym. Bardzo proszę o kontakt malgorzata202@onet.eu. tel.607739515

 9. Jestem 21 letnim studentem III roku i jestem bardzo zainteresowany ofertą. Mam doświadczenie w malowaniu, które na pewno sie przyda. Angielski mam opanowany w stopniu bardzo dobrym. Chęci do pracy mam co nie miara. Prosze o kontakt . Pozdrawiam

 10. Witam,

  Jestem zainteresowana pracą, dyspozycyjna w określonym przez Państwa czasie oraz jako lic. pielęgniarstwa będę mogła zapewnić pracującym opiekę medyczną.
  Mam 23 lata i jestem studentką 2 stopnia studiów magisterskich .
  Czekam na potwierdzenie i przyjęcie mojego zgłoszenia na adres e-mail: kasiazz@op.pl

 11. Witam, jestem studentką i chętnie podejmę się tej pracy, każde wakacje spędzałam pracując gł. praca fizyczna, także nie boję się nowych zadań i wyzwań! J. angielski w stopniu bardzo dobrym – komunikatywnym, prawo jazdy kategorii B, z ogromną chęcią i zapałem do pracy jestem dostępna w miesiącach lipiec- wrzesień.!
  Proszę o kontakt mailowy: Katarzyna.Stanek@poczta.Onet.pl

 12. Witam. Nazywam się Dominik i mam 22 lata. Jestem studentem z Krakowa i poszukuję pracy w sezonie wakacyjnym. Posiadam prawo jazdy kat. B, język angielski mam opanowany w stopniu zaawansowanym. Moje doświadczenie w malowaniu to około roku w firmie budowlanej na terenie polski.

  W przypadku zainteresowania moją osobą proszę o kontakt pod adresem : dominik.bury1990@gmail.com

  Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie
  Dominik B.

 13. Witamy serdecznie! 🙂

  Jesteśmy wspaniałym czteroosobowym Dream Team’em – zwartym i gotowym do podjęcia się tej pracy. Nasza drużyna składa się z trzech studentek i jednego absolwenta technikum. Znamy język angielski na poziomie bardzo dobrym – komunikatywnym. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B. Tryskamy pozytywna energią, bez wszelkich nałogów; łatwo podejmujemy nowe zadania – rzetelnie,ochoczo i dokładnie je wypełniając. Byli byśmy zainteresowani ta pracą w terminie dwóch miesięcy od lipca do sierpnia. Posiadamy duże zdolności manualne. Doskonale nadajemy się do tej pracy, ponieważ jesteśmy dokładni i precyzyjni w pracach i zadaniach, które wykonujemy. Żadnej pracy się nie boimy. Czekamy na Państwa pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury. 🙂

  Serdecznie prosimy o kontakt na e-mail: weronikaa.koper@wp.pl lub anit.szlosek@gmail.com

  Jesteśmy gotowi przesłać swoje CV w języku zarówno polskim i angielskim.

  Pozdrawiamy,
  Weronika, Kamil, Anita i Alina 😉

 14. Witam, bardzo chętnie podejmiemy prace w okresie lipiec-sierpień, jesteśmy studentami w wieku 26 i 24 lat, dodatkowo od wielu lat pracujemy dorywczo, posiadamy bardzo dobra znajomość języka angielskiego, cechuje nas komunikatywność, dobra kondycja fizyczna i ogromna chęć do pracy.
  Uprzejmie prosimy o kontakt: piotr_206@o2.pl
  Pozdrawiamy.
  Łukasz i Wojciech

 15. Witam, jesteśmy zainteresowani tą ofertą: Trzech młodych silnych studentów (21 lat), angielski średnio-zaawansowany, 2 z nas posiada prawo jazdy kategorii B, doświadczenia w pracach budowlanych i remontowych (m.in w firmie brukarskiej przez 2 sezony wakacyjne), solidni, komunikatywni, bezkonfliktowi, wytrwali. Kontakt: fifon91@o2.pl

 16. Witam
  Mam 25 lat, jestem studentem zainteresowany powyższą ofertą pracy. Pracę mogę podjąć od połowy lipca do końca sierpnia. Posiadam doświadczenie w podobnych pracach, które zdobyłem pracując sezonowo. Pozdrawiam.
  Proszę o kontakt mailowy: darekzola@o2.pl

 17. Witam serdecznie,

  Jestem studentem I roku i jestem zainteresowany tą ofertą. Mam doświadczenie w wielu pracach budowlanych, w tym w malowaniu. Pracowałem przez 1,5 roku w firmie budowlanej na stanowisku pomocnika. Samodzielnie wykonywałem prace typu: fugowanie, tynkowanie, gipsowanie, malowanie itp. Mam również doświadczenie w innych pracach fizycznych. Posługuję się jezykiem angielskim na poziomie zaawansowanym (C1) oraz językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Jestem odpowiedzialny i pracowity; dyspozycyjny od końca czerwca do końca września.

  Kontakt: fortissimus7@gmail.com LUB mastertsw@gmail.com

  Pozdrawiam.

 18. Witam, mam 18 lat i bardzo chciałbym się podjąć pracy i trochę zarobić. Jestem pracowity, solidny, punktualny i uczciwy. Mam doświadczenie w malowaniu domów. Potrafię się porozumieć w języku angielskim. Pracować mogę od pierwszego dnia lipca do ostatniego. Zależy mi na tej pracy, ponieważ rodzicie nie zarabiają dużo i chciałbym dorobić. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.
  Proszę o kontakt:
  E-mail: Worrried@gmail.com
  Telefon: 509403118

  Hi, I’m 18 and I would love to take a job and earn some money. I am hardworking, reliable, punctual and honest. I have experience in painting houses. I can communicate in English. I work from the first day of July to the last. I care about this work, because the parents do not earn much and I would like to earn some extra money. I ask for favorable consideration of my application.
  Please contact:
  E-mail: Worrried@gmail.com
  Phone: 509403118

 19. Witam, jestem gotowa podjąć tę pracę choćby od końca maja, lub początku czerwca, wtedy nie będe ograniczona czasem, obecnie mam 19 lat, ale nie jest mi obca ciężka praca. Świetnie znam język angielski, jestem pracowita i pełna zapału. Praca przy mnie zawsze mija szybko i przyjemnie. Pomagałam w malowaniu domów ,płotów itc.więc sądzę iż nie będzie problemów. Bardzo zależy mi na tej pracy. Prosze o kontakt.mój mail:toudi696@wp.pl
  Pozdrawiam Martyna

 20. Witam serdecznie

  Jestem studentem II roku i chętnie podejmę się takiej pracy. Mam doświadczenie w remontowaniu i malowaniu własnego mieszkania. Język angielski na poziomie C1 (zaawansowany). Chętnie wyśle CV, proszę o kontakt. e-mail: bykowski@op.pl

 21. Daniel89007 na 1 kwietnia 2012 @ 19:04

  Witam, jestem gotowy wyjechać od zaraz młody dyspozcyjny mam sporo doświadczenie w podobnych pracach! Angielsi certyfikat!

  tel 606952079

  email: Daniel8907@interia.pl

 22. Daniel89007 na 1 kwietnia 2012 @ 19:03

  Witam, jestem gotowy wyjechać od zaraz młody dyspozcyjny mam sporo doświadczenie w podobnych pracach!

  tel 606952079

  email: Daniel8907@interia.pl

 23. lookingforajob na 30 marca 2012 @ 12:28

  Witam serdecznie. Studentka III roku filologii angielskiej i jej chłopak z Ukrainy – student III roku architektury jesteśmy BARDZO zainteresowani tą pracą ponieważ zbieramy pieniądze na studia magisterskie w Polsce dla mojego chłopaka, niestety osoby, które nie mieszkają w Unii Europejskiej muszę płacić duże sumy by móc studiować w Polsce. Ja mówię bardzo dobrze po angielsku, mój chłopak zna: ukraiński i rosyjski biegle, polski – dostatecznie a angielski dobrze. W zeszłe wakacje pracowaliśmy w USA gdzie musieliśmy rozmawiać po angielsku w pracy cały czas także nie ma z językiem żadnych problemów. Pozdrawiam serdecznie, mój mail: edytawojcik@onet.pl

 24. agnieszka710 na 30 marca 2012 @ 08:02

  Witam , razem z bratem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy . Wiek 23, 24. Prosze o kontakt : agnieszka710@o2.pl

 25. zenobiaj na 29 marca 2012 @ 23:19

  Witam , jestem zainteresowana pańska ofertą. Mam 21 lat, biegle władam językiem angielski (pracowałam przez rok USA), pracowałam dorywczo w okresie wakacyjnym w przy odnawianiu, malowaniu altanek i płotów. Jestem sobą pracowitą, uczciwa, dokładną i dyspozycyjną.
  tel:609 426 065
  a-mail: zenobiajakubiec@gmail.com

 26. Magdalena Podlesny na 29 marca 2012 @ 20:07

  Witam, wraz z przyjaciółką (19lat) jesteśmy chętne do pracy. Jesteśmy osobami ambitnymi, pracowitymi i sumiennymi, odporne na wysiłek fizyczny, szybko się uczymy. Znamy język angielski na poziomie w pełni komunikatywnym, łatwo nawiązujemy kontakty oraz posiadamy zdolności organizacyjne.
  Przydatną zaletą może być posiadanie przeze mnie prawa jazdy kategorii B.
  Mamy nadzieję, że płeć nie będzie przeszkodą, ponieważ posiadamy dużo zapału.

  Z góry dziękuję i proszę o ewentualny kontakt mailowy: magda.podles@gmail.com

 27. slawek105101 na 28 marca 2012 @ 20:59

  Witam. Jestem studentem i jestem zainteresowany tą ofertą. Mam doswiadzczenie przy podobnych pracach w Norwegi np. renowacja dachu, malowania, murownie z bloczkow betonowych (fundamentow), wzmacniane fundamentow, wylewki , odwodnienia rowniez murowalem z cegly klinkierowej komin co nalezy do zadkosci w norwegi bo z reguly sa tam obijane blacha. pomagalem tez przy budowie tarasu norweskiemu stolarzowi.
  Interesuje mnie praca od lipca do sierpnia ( we wrzesniu odpada bo juz zalatwilem sobie kilka drobnych zlecen w norweg w tym terminie). Angielskim oczywiscie posluguje sie w sposub komunikatywny .
  Pozdrawiam!
  slawek105101@wp.pl

 28. marcin_iza na 28 marca 2012 @ 15:14

  Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowanie Pańską ofertą. Bardzo prosimy o kontakt celem przesłania naszego CV.
  izabela.mudlaff@wp.pl

 29. Paulina Horbatowska na 28 marca 2012 @ 11:20

  Witam 2 studentki ja(21lat) razem z siostrą(23 lata) Jesteśmy zainteresowane państwa ofertą. Jesteśmy gotowe przyjąć ofertę w każdej chwili i gwarantujemy 100% sumienność, uczciwość i pracowitość. Posiadamy znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie w mowie oraz piśmie i języka niemieckiego, podstawy w mowie i piśmie. Prosimy o maila by móc wysłać Cv wraz ze zdjęciem. Prosimy o odpowiedź na maila: horbatowska@tlen.pl

 30. radziques na 26 marca 2012 @ 20:20

  Witamy,
  Jesteśmy studentami drugiego roku, nasz język angielski jest na poziomie średnio-zaawansowanym, posiadamy prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w pracach sezonowych za granicą. Jesteśmy sumienni, punktualni, uczciwi, pracowici. Bardzo chętnie podjęlibyśmy się wyżej wymienionej pracy.
  Uprzejmie prosimy o kontakt mailowy : tennessee@vp.pl
  Pozdrawiamy, Magda i Radek

 31. Witam jestem wytrwała w tym czego sie podejmuję. Z chęcią przyjmę pracę przy malowaniu i odnawianiu domków. Potrzebuje pieniędzy i nie mam zamiaru się obijać. Iza (24l)

 32. dawidborawski na 26 marca 2012 @ 12:20

  Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym – mowa i pismo.

 33. dawidborawski na 26 marca 2012 @ 12:18

  Moja dyspozycyjność: początek lipca – koniec sierpnia.

 34. dawidborawski na 26 marca 2012 @ 12:16

  Witam,
  jestem studentem drugiego roku Uniwersytetu Gdańskiego, posiadam trzyletnie doświadczenie w pracach sezonowych, także jako konserwator na terenie hotelu. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną, o miłej aparycji, niebojącą się ciężkich prac. Cechuje mnie zdeterminowanie w wykonywaniu powierzonych mi zadań, praca na Państwa warunkach mocno przyczyniłaby się do wsparcia mojej edukacji.

  em@il: borax4@wp.pl, tel. 506 989 959

  Pozdrawiam,
  Dawid Borawski

 35. justynarysz na 24 marca 2012 @ 18:56

  Cześć,
  Jestem studentką drugiego roku (mam 21 lat) i jestem zainteresowana ofertą tej pracy. Jestem sumienna, chętna do pracy i potrafię ciężko pracować. Proszę o kontakt na mail: nyna05@vp.pl
  Pozdrawiam

 36. DorotaB. na 24 marca 2012 @ 10:24

  Szanowni Państwo,
  jesteśmy zainteresowane z siostrą pracą w Norwegii przy odnawianiu i malowaniu domków, jesteśmy dyspozycyjne w terminie od końca czerwca do końca września. Jesteśmy bardzo pracowite i sumienne,a także przyzwyczajone do pracy wymagającej szybkości i dokładności oraz wysiłku fizycznego. Dorota lat 23, mam 3-letnie doświadczenie w pracy kelnerskiej i sezonowej pracy w magazynie, Kasia lat 22, 1 roczne doświadczenie w pracy w H&M na stanowisku sale advisor i 1 roczne doświadczenie w pracy kelnerskiej. Biegle posługujemy się językiem angielskim. Naszym marzeniem jest praca w Norwegii ze względu na możliwość poznania kultury i przyrody norweskiej. Dorota-Aktualnie przebywam w Turcji w ramach programu Erasmus na Uniwersytecie Selcuk w Konyi. Wracam do Polski pod koniec maja.
  Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą kandydaturą proszę o podanie adresu e-mail, a prześlę nasze CV.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Dorota B.
  kontakt: d.bachminska@gmail.com
  tel. +48 533 670 789 (aktualnie przebywam w Turcji)

 37. Wojciechjob na 23 marca 2012 @ 14:11

  Witam,

  Szukam razem z moja dziewczyna pracy. Pracowalismy juz za granica, nasza komunikacja jezykiem angielskim jest na poziomie srednio-zaawansowanym. Jestesmy po liceum i mamy po 20 lat. Z wielka checia podejmiemy sie pracy przy odmalowywaniu domkow jak i ich odnawianiu.
  Napewno bedziemy pracowac z pelnym zaangazowaniem i uczciwoscia.

  Wojciech i Angela

  Kontak pod nr. tel. 696 965 757 lub adresem pocztowym x-men305@wp.pl

 38. marleyow na 22 marca 2012 @ 17:36

  Witam,
  Mam na imię Paweł,mam 20 lat.Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy. Jestem sumienny,odpowiedzialny i pracowity .Posiadam ogromny zapał i chęć do pracy. Angielski znam w stopniu komunikatywnym. Bez nałogów. Bardzo proszę o kontakt.

  marleyow@gmail.com
  +48 795-765-816
  Pozdrawiam serdecznie
  Paweł B.

  • dwadziesciadwa na 25 marca 2012 @ 13:43

   Witam,
   bardzo chętnie skorzystałbym z Państwa oferty. Myślę, że podczas trzech sezonów letnich przepracowanych w Polsce przy różnego typu pracach budowlano-remontowych nabrałem wystarczającego doświadczenia i umiejętności, by podjąć się proponowanej pracy.
   Jestem dyspozycyjny w okresie od 15 czerwca do 20 września.

   Pozdrawiam,
   Mateusz

 39. giecik122 na 20 marca 2012 @ 17:19

  Witam. Przyznam, że oferta pracy wzbudziła we mnie duże zainteresowanie. Jestem studentem budownictwa na Politechnice Krakowskiej, ponadto posiadam bardzo duże doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych. Samodzielnie wykonuje malowanie, szpachlowanie, kładzenie posadzek, stawianie ścianek karton-gipsowych, sufity podwieszane. Świetnie komunikuje się w języku angielskim, przez ostatnie 2 lata pracowałem w Szkocji na farmie, więc praca fizyczna nie jest mi obca. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury i proszę o kontakt na email gabestal@wp.pl

 40. TomekUnw na 18 marca 2012 @ 18:41

  Witam jesteśmy zgraną 9osobową grupą młodych osób (głównie studenci i studentki) w wieku 19-22lat . Co roku podejmujemy się różnych prac sezonowych, a pracodawcy zawsze są z nas zadowoleni. Chętnie byśmy podjęli tę ofertę. Prosimy o kontakt tomek_shi@wp.pl

 41. szawelus na 18 marca 2012 @ 02:52

  Witam, jestem zainteresowany tego typu pracą sezonową. Jestem studentem II roku, biegle władam językiem angielskim, posiadam pewne doświadczenie w temacie (okazjonalne prace remontowe na własny użytek). Jestem dyspozycyjny w terminie lipiec-wrzesień.

  Proszę o kontakt na e-mail filip.walczyna@o2.pl
  Pozdrawiam

 42. krzysiom1221 na 14 marca 2012 @ 18:33

  Witam,
  Posiadam wykształcenie wyższe (inżynierskie). Lat 23, angielski komunikatywny, niemiecki – podstawowy -prawo jazdy kat B -punktualność, pracowitość, odpowiedzialnosc, komunikatywność, praca w zespole.
  Proszę o kontakt mailowy krzysiom_1221@o2.pl, lub kom : 502936762

 43. Witam,
  Jestem studentem I roku studiów 2 stopnia na Politechnice Poznańskiej kierunek: automatyka i robotyka. W tym roku obroniłem tytuł inżyniera. Jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o kontakt: kmrocz@gmail.com
  Pozdrawiam

 44. tomekiaga na 13 marca 2012 @ 18:46

  Witamy serdecznie:)

  Jesteśmy sympatyczną parą studentów, która chętnie podejmie oferowaną przez Państwa pracę. Posługujemy się biegle językiem angielskim. Podejmowaliśmy niejednokrotnie pracę fizyczną i w kraju i za granicą, więc mamy doświadczenie. Jesteśmy osobami sumiennymi, uczciwymi, wywiązującymi się z powierzonych zadań.

  Uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: pracadlapary@gmail.com

  Pozdrawiamy.
  Tomek i Agnieszka

 45. Studentki.krk na 11 marca 2012 @ 23:48

  Witamy,

  Jesteśmy trzema studentkami z Krakowa. Mamy po 20 lat, jesteśmy bardzo sumienne i nie boimy się pracy. Sprawnie władamy angielskim oraz innymi językami (francuski, hiszpański, podstawowy szwedzki ). Mamy doświadczenie w pracy za granicą i w kraju. Jesteśmy ciekawe świata i otwarte na nowe doświadczenia. Wiemy, że w takiej pracy potrzebne jest zaangażowanie, więc jesteśmy przekonane, że się sprawdzimy.

  Pozdrawiamy i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź,

  Ania, Julia i Magda

 46. jesteśmy studentami (wiek 19 i 23 lata) którzy są zainteresowani tą pracą. dobra znajomość języka angielskiego . jesteśmy dyspozycyjni od lipca do września. doświadczenie w pracy za granicą. posiadamy prawo jazdy kat.B.jesteśmy uczciwi i pracowici. proszę o kontakt na adres tokyo19@interia.pl

 47. Witam.
  Jestem zainteresowany państwa ofertą.

  Studiuję zaocznie oraz pracuję w firmie usługowej budowlano/elektrycznej , posiadam kilkuletnie doświadczenie , praw.kat b , uprawnienia na wózek widłowy oraz wiedzę oraz zdolności manualne które pozwolą na jak najlepsze wykonywanie prac zleconych przez państwa.Jestem osobą pracowitą , rzetelną ,uczciwą gotową podjąć prace w terminie pasującym państwu.znajomość angielskiego w stopniu dobrym

  Proszę o kontakt

  tel.501 305 043 e-mail. infrant@gmail.com

 48. Witam.
  Jestem zainteresowany państwa ofertą.

  Studiuję zaocznie oraz pracuję w firmie usługowej budowlano/elektrycznej , posiadam kilkuletnie doświadczenie , praw.kat b , uprawnienia na wózek widłowy oraz wiedzę oraz zdolności manualne które pozwolą na jak najlepsze wykonywanie prac zleconych przez państwa.Jestem osobą pracowitą , rzetelną ,uczciwą gotową podjąć prace w terminie pasującym państwu

  Proszę o kontakt

  tel.501 305 043 e-mail. infrant@gmail.com

 49. pawel.zuk na 5 marca 2012 @ 19:23

  Witam, piszę w imieniu 3 osób, jako iż jesteśmy zainteresowani ofertą pracy znalezioną na stronie. Jesteśmy gotowi do pracy w miesiącach lipiec, sierpień, wrzesień. Trochę informacji o nas:

  2 studentow: budownictwa (22) i elektrotechniki (21) oraz studentka matematyki (20). Jesteśmy chętni do pracy, zmotywowani, szybko się uczymy. Wszyscy mamy prawo jazdy kat. B, rozmawiamy po angielsku. Wszyscy wczesniej pracowaliśmy, na rozmaitych stanowiskach – ogrodnictwo, pomoc kuchenna w piekarni, zbieranie owocow. Sumienni, uczciwi, niekradnący, niepalący i nienadużywający alkoholu.

  Prosimy o kontakt mailowy lethal.pwnager@gmail.com lub tel 509806524

 50. darek99927 na 5 marca 2012 @ 18:15

  Razem z moją narzeczoną jesteśmy niezwykle zainteresowani tą ofertą.
  Jesteśmy studentami.
  Oboje znamy język angielski w stopniu komunikatywnym.
  Posiadamy prawo jazdy kategorii B.
  Jesteśmy osobami bardzo pracowitymi, życzliwymi oraz łatwo nawiązujemy kontakt, dodatkowo cechuje nas odpowiedzialność i brak nałogów.
  Przez dwa lata pracowaliśmy w okresie wakacyjnym w szklarniach w południowej Anglii, gdzie mieliśmy możliwość szlifowania języka.
  Wcześnie w Polsce przez wiele lat zajmowaliśmy się zbiorami w sadach czereśniowych i wiśniowych.
  Prace remontowe nie są nam obce.
  Deklarujemy możliwość pracy w okresie od lipca do września. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt nr tel: 798785399, lub e-mail: dariusz.kardela.88@gmail.com
  Z poważaniem,
  Dariusz Kardela

 51. Witam.
  Jestem zainteresowany ofertą pracy w Norwegii przy malowaniu domków. Mam 20 lat. Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej kierunku Mechanika i Budowa Maszyn.
  Pracowałem niegdyś w gospodarstwie rolnym i przy wielu innych pracach. Jestem sumienny i pracowity, łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Jestem kreatywny i potrafię radzić sobie z różnymi problemami. Znam język angielski w stopniu dobrym. Posiadam prawo jazdy kategorii A i B.
  Bardzo zależy mi na tej pracy. (Jeśli jest możliwość to również znajomi są chętni podjąć tę pracę). Jestem dyspozycyjny od początku lica do połowy września.
  Pozdrawiam, Przemek.

 52. Witam serdecznie!
  Z przyjemnością zasilę brygadę odnawiaczy domków.
  Jestem studentką, 19 lat, pochodzę z województwa lubelskiego,ale uczę się w warszawie. Pracowałam już przy zbiorach owoców i żniwach, więc to byłaby miła odmiana. Mogę pracować przez lipiec oraz połowę sierpnia.

  Bardzo proszę o kontakt:
  661229629
  paulinka.lipska@gmail.com

 53. Witam.
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Interesuje mnie praca w miesiącach letnich (czerwiec, lipiec, sierpień). Komunikatywnie posługuje się językiem angielskim, jestem człowiekiem pracowitym bez nałogów.
  Kontakt e- mail: misiek432@vp.pl
  Pozdrawiam.

 54. mateusz108 na 3 marca 2012 @ 17:05

  Dzień dobry Jestem studentem AWF-u, niesamowicie zainteresowanym oferowaną pracą. Bardzo chętnie podejmę pracę od końca maja do końca września. Posiadam duże doświadczenie w malowaniu w zasadzie każdych powierzchni, domków również ( nabyte w zeszłym roku właśnie w Norwegii).
  Jestem komunikatywny, uczciwy oraz gotowy do ciężkiej fizycznej pracy.

  Mój e-mail: mim.pater@wp.pl
  Pozdrawiam, Mateusz

 55. stojan92 na 1 marca 2012 @ 23:40

  Witam,

  Mam 20 lat i jestem studentem pierwszego roku skandynawistyki z językiem norweskim. Jestem osobą pracowitą, bez nałogów, sumienną, uczciwą oraz mocno zmotywowaną do pracy przy malowaniu domków.
  Znam biegle język angielski (CAE, IELTS 7,5) i hiszpański, oraz podstawy norweskiego. Jestem dyspozycyjny w okresie od połowy czerwca do końca sierpnia.
  Bardzo zależy mi na tej ofercie. Zapewniamy, że nie zawiodą się na mnie Państwo. Proszę o kontakt e-mailowy: szymonstojanowski@op.pl lub telefoniczny pod nr 883 255 580.

 56. jennykillers na 1 marca 2012 @ 22:23

  Witam.
  Mam na imię Monika. Ja i 2 moich przyjaciół jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy studentami 4 roku. Posługujemy sie językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. jesteśmy pracowici,sumienni, punktualni,wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B jesteśmy dyspozycyjni od czerwca do polowy października, szybko się uczymy i obiecujemy ze będziecie Państwo zadowoleni z naszej pracy. Bardzo zależy nam na tej ofercie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i kontakt email: monika_zawalska@wp.pl lub tel.511337093

  Z wyrazami szacunku
  Monika Zawalska

 57. Witam!!! Mam 23 lata-student. jestem zainteresowany pracą sezonową w Norwegii w 2012 roku. Jestem osobą sumienną i pracowitą.
  Kontak: Kuper2309@wp.pl
  tel.+48795911324

 58. Witam,

  Mam 20 lat i jestem studentem pierwszego roku finansów i rachunkowości. Poszukuję pracy dla siebie i brata ( 22 lata student budownictwa ). Jesteśmy osobami pracowitymi, bez nałogów, sumiennymi, uczciwymi oraz mocno zmotywowanymi do pracy przy malowaniu domków.
  Posiadamy pewne doświadczenie w pracach budowlanych ponieważ od trzech lat w każde wakacje dorabiamy pracując w firmie budowlanej przez okres ponad dwóch miesięcy. Znamy język angielski na poziomie komunikatywnym a ja znam także język hiszpański na poziomie podstawowym. Jesteśmy dyspozycyjny w okresie od połowy czerwca do końca września.
  Bardzo zależy nam na tej ofercie. Zapewniamy, że nie zawiodą się na nas Państwo. Proszę o kontakt e-mailowy: kk181@wp.pl lub telefoniczny pod nr 531255950.

  Pozdrawiam
  Krystian

  • rafal2964 na 27 lutego 2012 @ 21:21

   Witam serdecznie.
   Nazywam się Rafał, mam 20 lat, jestem studentem z Krakowa. Ja i mój kolega jesteśmy bardzo zainteresowani pracą przy malowaniu domków, cechuje nas ogromna motywacja i chęć do pracy, staranność, pracowitość, wytrzymałość, wojskowa dyscyplina, a ja znam na poziomie zaawansowanym język angielski oraz podstawy niemieckiego i włoskiego. Możliwa praca od 1 lipca do końca sierpnia br, z możliwością przedłużenia o kolejny miesiąc (wrzesień).
   Bardzo proszę o kontakt: rafalwojtych@interia.pl

 59. Witam, jestem zainteresowany tą pracą, mam doświadczenie w malowaniu zarówno mieszkań jak i domów z zewnątrz. proszę o kontakt: drzk@interia.pl

 60. Hubert Lew na 22 lutego 2012 @ 13:56

  Witam,
  para chętnie podejmię pracę na okres wakacji tj. lipiec-sierpień-wrzesień.
  Jesteśmy bardzo zmotywowani, nie boimy się żadnej pracy, chętnie podejmujemy nowe wyzwania 🙂 Ja posiadam doświadczenie w pracy na budowie, a moja dziewczyna też wie co nieco o tym. Bardzo prosimy o szybki kontakt w razie zaakceptowania naszej kandydatury.
  Pozdrawiamy serdecznie,
  Hubert i Ewelina

 61. Incognito na 21 lutego 2012 @ 14:16

  Witam,
  dwóch, zdrowych studentów I roku w wieku 20 lat jest zainteresowanych ów ofertą. Znamy język angielski na poziomie komunikatywnym, nie mamy z nim żadnych problemów. Jesteśmy sympatyczni, pracowici, komunikatywni, uczciwi, a co najważniejsze, szybko się uczymy. Jesteśmy dyspozycyjni w sezonie letnim.

  Email kontaktowy: PiotrHop@gmail.com / nr. tel. 724803930

  Pozdrawiam.

 62. Witam serdecznie!
  Jestem zainteresowany ofertą pracy dla studentów związanej z malowaniem i odnawianiem domków. Jestem studentem I roku filologii rosyjskiej, mam 20 lat. Znam język angielski w stopniu zaawansowanym (w sesji letniej podchodzę do egzaminu CAE), język rosyjski w stopniu średniozaawansowanym, oraz niemiecki na poziomie podstawowym. Jestem komunikatywny, uczciwy, sympatyczny, odpowiedzialny, wytrzymały fizycznie i chętny do pracy, a także szybko uczę się nowych rzeczy. Jestem dostępny do Państwa dyspozycji.
  Mój e-mail: wadimfiliks@gmail.com

  Pozdrawiam,
  Wadim Filiks

 63. Witam,
  jestem zainteresowany waszą pracą w Norwegi na każdym stanowisku. Mam 19
  lat, posiadam prawo jazdy kategorii B. Posiadam doświadczenie w
  zbiorach na farmie gdyż w zeszłym roku spędziłem wakacje w Szkocji na
  zbiorach, prace sezonowe w kraju na budowie, malowaniu ogrodzen, bram, a takze wymianie opon samochodowych. Język Angielski znam w stopniu
  komunikatywnym. Pracę mogę podjąć pod koniec czerwca do końca
  września. Proszę o kontakt +48 662-330-888 , oraz email konciarz@interia.pl

 64. Teksturka na 20 lutego 2012 @ 12:13

  Witam
  Jestem studentką 3go roku medycyny i wraz z moim chłopakiem (student 3go roku elektrotechniki na politechnice śląskiej) jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Oboje mamy doświadczenie (ja pracowałam w OBI na stanowisku z farbami, mój chłopak pracował przy pracach wykończeniowych).
  Posługujemy się angielskim w stopniu bardzo dobrym oraz zaczęliśmy niedawno naukę norweskiego. Jesteśmy sumienni, pracowici i dokładni. Szybko nabieramy doświadczenia i nawiązujemy kontakty z ludźmi. Jeżeli są państwo zainteresowani proszę o kontakt mailowy: teksturka@gmail.com
  Olga Urbanowicz i Karol Lubaś

 65. justyna.1 na 19 lutego 2012 @ 16:41

  Witam,
  Jestem zainteresowana pracą dla 2 dziewczyn w wieku 18 lat, w terminie od połowy czerwca do końca sierpnia. Jesteśmy pracowite, odpowiedzialne,posiadamy prawo jazdy kategorii b. znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Mamy doświadczenie w podobnych pracach.

  Prosimy o kontakt:
  nr tel: 788945197
  e-mail: justyna_pelka@wp.pl

 66. Witam
  Jestem zainteresowany praca przy zbiorach oraz malowaniu. Mam 20 lat i aktualnie studiuje. Jestem pracowity, wytrzymały fizycznie i zmotywowany do pracy.
  Posługuje się j. angielskim w stopniu komunikatywnym oraz posiadam prawo jazdy kat. B. Posiadam doświadczenie w malowaniu. Pracę mogę podjąć od połowy czerwca do połowy września. Proszę o kontakt e-mail piechu30@interia.pl lub tel. 534630491.
  Pozdrawiam

 67. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem dyspozycyjny od czerwca do połowy października. Mam doświadczenie w telekomunikacji, gastronomii, na linii produkcyjnej, a także administracji. Jestem także kandydatem do zawodowej służby wojskowej.
  Jestem osobą bardzo ambitną i sumienną. Chciałbym aby pracodawca był zadowolony z wykonywanej przeze mnie pracy i zrobiłbym wszystko aby była ona wykonana tak jak jest to ode mnie oczekiwane, a nawet i lepiej.
  Jestem osobą niepijącą oraz niepalącą.

  Znam język angielski w stopniu bardzo dobrym, a także podstawy niemieckiego, rosyjskiego. Uczę się na własną rękę szwedzkiego.

  tel; 666 986 316

 68. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem dyspozycyjny od czerwca do połowy października. Mam doświadczenie w telekomunikacji, gastronomii, na linii produkcyjnej, a także administracji. Jestem także kandydatem do zawodowej służby wojskowej.
  Jestem osobą bardzo ambitną i sumienną. Chciałbym aby pracodawca był zadowolony z wykonywanej przeze mnie pracy i zrobiłbym wszystko aby była ona wykonana tak jak jest to ode mnie oczekiwane, a nawet i lepiej.
  Jestem osobą niepijącą oraz niepalącą.

 69. pauula2006 na 17 lutego 2012 @ 10:57

  Witam! Mam 22 lata. Jestem studentka i bardzo zainteresowała mnie Państwa oferta. Jestem osobą pracowitą,sumienną rzetelną i uczciwą takze bardzo szybko sie ucze. Mam dobra znajomość j.angielskiego. Kontakt ze mna paula2006@wp.pl lub pod numerem 669073471.Pozdrawiam

 70. Witam,

  Mam 24lata i jestem studentem.

  Poszukuje pracy sezonowej na wakacje tj. okres od Lipca do terminu wygodnego dla państwa
  Praca może być przy malowaniu , zbiorach , sadzeniu lub wielu innych czynnościach jestem szybko uczącą się osobą i podejmę się każdego rodzaju pracy.
  Jestem uczciwą , pracowitą osobą która nie boi się wyzwań ,dzięki nabytych doświadczeniach
  w poprzednich miejscach pracy ,mogę sprostać państwa oczekiwaniom , mam doświadczenie w branży budowlanej/elektrycznej
  co przekłada się na pracę fizyczną , pracowałem również przy taśmie produkcyjnej , znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

  Proszę o kontakt

  telefon; 501 305 043

  e-mail; infrant@gmail.com

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji,
  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)

 71. michalsyn17 na 16 lutego 2012 @ 13:51

  Witam. Jestem zainteresowany tą pracą. Obecnie studiuje budownictwo na Politechnice Śląskiej. Posiadam doświadczenie typowo budowalne ( stawianie i malowanie ogrodzeń, malowanie ściań, wykonywanie gładzki szpachlowych, rozbiórki budowalane, różne prace wykończeniowe ). Moim dodatkowym atutem jest znajomośc języka angielskiego – poziom B2. Jestem sumienny i pracowity.
  Proszę o kontakt :
  tel: 519714099.
  email: michalsyn18@interia.eu

  Pozdrawiam

 72. jagoda1993 na 15 lutego 2012 @ 22:00

  Witam,
  jesteśmy wraz z chłopakiem zainteresowani pracą przy malowaniu domków w lipcu 2012. Obydwoje mamy doświadczenie w pracach fizycznych, także w drobnych pracach budowlanych- malowanie, tynkowanie etc. Pracowaliśmy już przy malowaniu domków letniskowych. Obydwoje posługujemy się biegle językiem angielskim, dodatkowo także rosyjskim i hiszpańskim. Interesuje nas praca tylko w lipcu. Jesteśmy sprawni fizycznie, komunikatywni, solidni, punktualni, cechuje nas wysoka motywacja do pracy. Z góry dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie aplikacji.
  bezsenna@gmail.com

 73. Witam, jestem studentem 2 roku. Jestem zainteresowany waszą ofertą. Posiadam doświadczenie z malowania i remontów jakie przeprowadzałem w własnym domu. Angielki na poziomie B2(FCE).

  mail: krzysztof.bieda@o2.pl

 74. Witam, jestem zainteresowany tą ofertą pracy.
  Mam 20 lat, jestem doświadczony w malowaniu powierzchni zewnętrznych jak i wewnętrznych. Potrafię pracować w grupie, jestem komunikatywny, obowiązkowy. Język angielski mam opanowany na bardzo dobrym poziomie, posiadam prawo jazdy kat. B oraz dużą motywację do podjęcia pracy.

  Kontakt :
  e-mail: dan.bor@wp.pl
  tel: 535 691 337

  pozdrawiam !

 75. Witam. Mam 21 lat. Jestem studentem Budownictwa. Poszukuje pracy sezonowej na wakacje tj. okres od końca czerwca do końca września.
  Praca może być zarówno przy malowaniu jak i zbiorach.
  Podsiadam doświadczenie w malowaniu.
  Mam prawo jazdy kat. B.
  Język angielski średnio-zaawansowany.
  Jestem zmotywowany i bardzo chętnie podejmę pracę.
  Proszę o kontakt:
  email; bond4774@wp.pl
  tel: 609 985 666.
  Pozdrawiam!

 76. szymon155 na 13 lutego 2012 @ 15:59

  Wtam , jestem 21letnim studentem . Posiadam doświadczenie w każdym rodzaju zbiorów . Pracowałem zarówno w Polsce jak i w Holandii. Mam dużą chęć oraz motywacje do pracy . Prace moge podjać w okresie : koniec czerwca( od 20czerwca) lipiec, sierpień, jeżeli będzie potrzeba wrzesień. Znam angielski oraz rosyjski w stopniu komunikatywnym . Proszę o kontakt email :szymonzysk10@wp.pl lub szymonzysk10@o2.pl. kon. tel ; 690928933

 77. Witam,
  Jestem zainteresowany państwa ofertą. Posiadam doświadczenie w malowaniu, prawo jazdy kat. B oraz posługuję się jezykiem angielskim w stopniu bardzo dobrym. W razie pytań proszę o kontakt. 506 236 616
  Pozdrawiam,
  Arek

 78. norbie1764 na 12 lutego 2012 @ 20:42

  Witam 🙂
  Wraz z kolegą jesteśmy studentami i jesteśmy zainteresowani wakacyjną pracą za granicą, mamy drobne doświadczenie zdobyte poprzednimi latami na pracy przy remontach w Polsce. Jesteśmy gotowi pracować cały lipiec i sierpień. Dobra znajomość języka angielskiego, komunikatywnie język niemiecki. Prosimy o kontakt na adres email: norbert1764@wp.pl

 79. Witam. Mam 19 lat i jestem zainteresowana powyższą ofertą. Mam wykształcenie średnie, posługuję się językiem angielskim w stopniu średnio zaawansowanym oraz językiem hiszpańskim i włoskim w stopniu podstawowym. Pracowałam jako modelka , hostessa, kelnerka oraz opiekunka do dzieci. Jestem osobą pracowitą, sumienną, punktualną i dokładną. Szybko nawiązuję kontakty oraz szybko się uczę.
  Mój email roxana.c@interia.pl

  Pozdrawiam
  Roxana C.

 80. Esterka K. na 12 lutego 2012 @ 14:38

  Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Państwa oferta pracy. Jestem studentką trzeciego roku. Jestem osobą pracowitą, chętnie podejmuje nowe wyzwania, uczciwą, szybko przyswajam nowe umiejętności. Władam językiem angielskim oraz w podstawowym stopniu szwedzkim. Jeśli moja aplikacja spełnia Państwa oczekiwania bardzo proszę o kontakt pod numer +48 792-375-893 oraz pod adres e-mail- esterkakudan@gmail.com Z wyrazami szacunku Estera.

 81. m.wroblewski na 10 lutego 2012 @ 16:27

  Szanowni Państwo,

  Jestem 23-letnim studentem, chętnym do pracy przy malowaniu domków. Od bieżącego roku do października jestem do dyspozycji.

  Z poważaniem
  M. Wróblewski
  __________________________________
  tel: +48 728 515 476
  e-mail: macwroblewski(at)poczta.onet.pl

  W przypadku pytań jest do Państwa dyspozycji

  • m.wroblewski na 10 lutego 2012 @ 16:29

   Zgłaszam do usunięcia ponieważ nie ukończyłem wiadomości i za wcześnie ją wysłałem.

  • Witam,

   Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o dalsze informacje co
   Państwu przesłać. Mimo młodego wieku pracowałem kilka lat na budowie w
   tym między innymi zajmowałem się montażem okien i drzwi. Posiadam prawo jazdy kat. B od dwóch lat pracuje w klubie fitness w którym znajduje się siłownia i squash. Poza tym jestem zawodnikiem V ce mistrza Ekstraligi Rugby

   Proszę o kontakt lukasz_zorawski@o2.pl 606343439

   Pozdrawiam

 82. Iwona1612 na 9 lutego 2012 @ 20:03

  Jestem zainteresowana ofertą.Jestem studentką ale jak do tej pory mam bogate doswiadczenie szczególnie w pracy sezonowej(każde wakacje pracowałam co najmniej 2 miesiące.Proszę o kontakt kuchareczka3@wp.pl

 83. lukaszKimono na 9 lutego 2012 @ 18:17

  Witam,
  Mam 20 lat jestem osobą uczciwą,pracowitą,sumienną,posiadam prawo jazdy kat.B ponadto władam na poziomie komunikatywnym językiem angielskim oraz słabo językiem niemieckim i rosyjskim.
  Poszukuję pracy gdyż zamierzam rozpocząć studia dzienne.
  Pozdrawiam
  Łukasz
  Mój e-mail; lukaszbatista@o2.pl

 84. lukaszKimono na 9 lutego 2012 @ 18:16

  Witam,
  Mam 20 lat jestem osobą uczciwą,pracowitą,sumienną,posiadam prawo jazdy kat.B ponadto władam na poziomie komunikatywnym językiem angielskim oraz słabo językiem niemieckim i rosyjskim.
  Poszukuję pracy gdyż zamierzam rozpocząć studia dzienne.
  Pozdrawiam
  Łukasz

 85. gibon878 na 9 lutego 2012 @ 15:19

  Witam,
  jestem studentem 2 roku fizjoterapii i jestem zainteresowany państwa oferta. Posługuje sie językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Jestem rzetelny, sumienny i pracowity. Proszę o kontakt e- mailem : gizmo871@wp.pl

 86. monika_pawel na 9 lutego 2012 @ 13:45

  Witam!
  Para studentów z bogatym doświadczeniem, również w pracy za granicą (Niemcy) jest bardzo zainteresowana podaną ofertą pracy. Dziewczyna 21 lat, chłopak 22 lata, z komunikatywnym językiem angielskim. Miesiące najbardziej odpowiadające ze względu na tryb studiów to koniec czerwca-wrzesień.
  Bardzo prosimy o kontakt:
  monika.kaszczynska@gmail.com
  eli2006@wp.pl

 87. Luki12345 na 9 lutego 2012 @ 13:25

  Witam,
  Podejmę się pracy w różnego rodzaju zbiorach w okresie lipiec-wrzesień.
  Mam 20 lat,wykształcenie średnie,zawód leśnik.
  Jestem osobą kompetentną,pracowitą,uczciwą i sumienną.
  Władam językiem angielskim na poziomie komunikatywnym,ponadto posiadam prawo jazdy kat.B.
  Serdecznie pozdrawiam
  Łukasz
  Mój e-mail; l1wrona@gmail.com

 88. RafalLabuszewski na 6 lutego 2012 @ 12:53

  Para 26 i 24 lata z komunikatywnym angielskim oraz własnym środkiem transportu.
  rafal.labuszewski@gmail.com
  adriana22@o2.pl

 89. konradso na 5 lutego 2012 @ 08:30

  witam jestem studentem II roku wychowania Technologi żywności , jestem zainteresowany tą ofertą.Pracę mógłbym podjąć od czerwca do końca sierpnia proszę o kontakt mailowy konradfull@gmail.com

 90. jakub20010 na 3 lutego 2012 @ 12:23

  witam jestem studentem IV roku wychowania fizycznego, jestem zainteresowany państwa oferta pracy pracę mógłbym podjąc od lipca do końca wrzesnia proszę o kontakt mailowy jakub20010@wp.pl

 91. Witam serdecznie!
  Wraz z kolegą jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą. Termin idealnie nam pasuje, ponieważ mamy po 18 lat i w tym roku kończymy liceum. Językiem angielskim posługujemy się w stopniu średnio zaawansowanym. Ciężka praca nam nie straszna, posiadamy doświadczenie w malowaniu i odnawianiu, a przede wszystkim wykonujemy powierzone nam zadania precyzyjnie i sumiennie. Dodatkowo kolega posiada prawo jazdy kat. B
  Liczę na pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury. Pozdrawiam!

  e-mail: kappip@tlen.pl

 92. Witam

  Jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem studentem Geografii i bardzo chętnie podjąłbym pracę u państwa. Mam dość duże doświadczenie w wykończeniówce(praca dorywcza na wakacje i pomoc znajomym). Jestem silnym fizycznie chłopakiem. Jestem dostępny w miesiącach czerwiec – sierpień. Język angielski komunikatywny, posiadam prawo jazdy kategorii B. Jestem odważny i nie boję się wyzwań, praca u państwa byłaby dla mnie przyjemnością. Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury pozytywnie.

  Proszę o kontakt na adres: mczerniawski.trp@gmail.com

 93. Witam, w tym roku wraz z chłopakiem zdajemy maturę, mamy po 18 lat. Bardzo zależałoby nam na podjęciu powyższej pracy. Jesteśmy sumienni, uczciwi i skłonni poświęcić się w pełni danemu zajęciu. Znamy język angielski w stopniu zaawansowanym, ja również francuski w stopniu zaawansowanym oraz rosyjski na poziomie podstawowym. Mamy doświadczenie w malowaniu. Bardzo proszę o kontakt w razie pozytywnego rozważenia mojej prośby o przyjęcie do pracy.
  Mój e-mail: kajaolga@gmail.com
  Dziękuję z góry.

 94. Witam Państwa serdecznie.

  Mam na imię Oskar, studiuję ochronę środowiska na UMK w Toruniu. I rok.
  Bardzo chętnie podejmę się pracy przy odnawianiu domów.
  Cechuje mnie wysoka sprawność fizyczna, uprzejmość, sprawność, rzeczowość, a ponadto wysoki poziom kultury osobistej.

  Znam bardzo dobrze język angielski, a także komunikatywnie język rosyjski.

  Mam nadzieję, że spośród tak wielu kandydatów – będą Państwo zainteresowani także i moją skromną osobą.
  Decyzji zatrudnienia mnie na pewno Państwo nie pożałują : ).

  Pozdrawiam

  kontakt: oskib@wp.pl

 95. Witam,
  Tegoroczny maturzysta, do dyspozycji od czerwca do końca września , chętnie podjąłby prace przy malowaniu bądź odnawianiu domków w Norwegii. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Sumienny , pracowity , punktualny , posiadający prawo jazdy kat. B.

  Kontakt mailowy :
  sergio17@poczta.fm

 96. roksanaswiderska na 25 stycznia 2012 @ 11:56

  Dzień Dobry !

  Jesteśmy dziewczynami, ale myślimy, że bez problemu poradzimy sobie przy pracy tego typu, gdyż bardzo szybko się uczymy, jesteśmy pracowite i sumienne.

  Roksana Świderska – studentka I roku , język angielski w stopniu dobrym/średnio zaawansowanym. Szerokie zainteresowania i duża kultura osobista.

  Inez Kaczmarek – tegoroczna maturzystka, język angielski w stopniu komunikatywnym. Miła, sympatyczna, wysoka kultura osobista.

  Jeśli tak jak i my uznają Państwo, że nasza płeć nie jest przeszkodą, a być może atutem, prosimy o kontakt:

  e-mail: roksanaswiderska@o2.pl

  tel.: 723964310

  Pozdrawiamy,

  Roksana Świderska

  Inez Kaczmarek

 97. witam
  jestem studentem politechniki, mam 21 lat, wysportowany i silny fizycznie, mam doświadczenie w pracy o podobnym charakterze, jestem bardzo sprawny w pracach typu: malowanie, posługiwanie się pilami, oraz innych zajęciach wymagających zdolności manualnych. ponadto posiadam prawo jazdy kategorii B, dostępny jestem od początku czerwca do początku września proszę o kontakt mailowy pidago@wp.pl

 98. Witam! Jestem zainteresowany Państwa ofertą.Jestem bardzo dobrym pracownikiem mam na imię łukasz, mam doswiadczenie w malowaniu mieszkań domów, znam jezyk angielski w stopniu dobrym nie boje sie ciężkiej pracy mieszkam obecnie w norwegi w miejscowości Brattvag koło Ålesund 🙂 pozdrawiam i czekam na odpowiedź lukas0321@interia.pl
  tel- 665448319

 99. Witamy w odpowiedzi na państwa ogłoszenie dwóch mężczyzn w wieku 19 lat uczacych się jest gotów podjąć prace za granicą.W okresie od czerwca do września.

  Dodatkowo:
  -posiadamy obydwoje prawa jazdy kat B
  -doświadczenie w pracach ( wykończeniowych 1 osoba(Grzegorz) -praktyka zawodowa roczna,+Pracowałem w okresie wakacji (3 miesiące jako pomocnik wykonywałem:malowanie,tynkowanie knaufem,gipsowanie metoda tradycyjna jak i metoda na mokro gipsem multi finish) lekkie zabudowy typu sufity podwieszane ścianki działowe karton gips-pomocnik itp)

  -jestesmy wytrwali,mamy chęci do pracy,ambitni i zaradni
  -szybko sie uczymy
  -znajomość j.angielskiego na poziomie podstawowym

  Prosimy o kontakt mailowy na adres: dobrowolski.grzes@gmail.com
  lub telefoniczny po godzinie 15 pod numerami telefonu:508-467-647 lub785-294-069
  PS:
  Pozdrawiamy:
  Grzegorz,Piotrek

  • Witam,
   Jestem studentem w wieku 19 lat (w lecie 20) i wraz z moimi trzema kolegami jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii przy malowaniu domków (chętni także na zbiory), jesteśmy dyspozycyjni od początku lipca do końca sierpnia i elastyczni odnośnie terminu pracy, mówimy językiem angielskim na poziomie wystarczającym do swobodnej komunikacji. Posiadamy spory zapał do pracy, jesteśmy wytrwali, sumienni i słowni. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +48 660 766 911 lub mailowy na na adres grubkamichal@gmail.com, oczywiście nie jest warunkiem koniecznym uczestnictwo w pracy całej naszej czwórki, możemy zostać rozdzieleni.
   Pozdrawiam
   Michał

 100. Witam. Jestem 21-letnim studentem. Chciałbym podjąć pracę przy malowaniu domków w Norwegii. Jestem dyspozycyjny od połowy czerwca do końca sierpnia. Jestem pracowity, wytrwały i sumienny. Pracowałem na budowie, więc ciężka praca fizyczna nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Mój e-mail to rafalfijalkowski@op.pl . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i kontakt.

 101. IWitam.
  Jestem zainteresowany pracą sezonową w Norwegii w okresie od 1 czerwca do 30 serpnia 2012. Interesuje mnie praca
  przy malowaniu domków letniskowych. Mam 18 lat. Jestem sprawny fizycznie i nie boje się ciężkiej pracy.
  Znam język angieski w stopniu komunikatywnym.
  Proszę o odpowiedź.

  Pozdrawiam.

 102. Samael_1992 na 18 stycznia 2012 @ 00:27

  Witam, jestem studentem I roku politechniki. Posiadam doświadczenie w pracy fizycznej, do tej pory jedynie w Polsce. Jestem gotów do solidnej, długiej pracy. Interesuje mnie praca na akord, moge do woli pracowac w nadgodzinach. Jestem dyspozycyjny od polowy czerwca do konca lipca.

 103. Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mnie na stanowisku o charakterze: malowanie i odnawianie domów. Jestem 19-letnim studentem, znam język angielski na poziomie komunikatywnym i podstawy języka francuskiego. Sprawny fizycznie, dobra kondycja, punktualny, słowny, bez nałogów. Prawo jazdy kat. A i B. Posiadam doświadczenie w pracy fizycznej przy układaniu kostki brukowej i montażu ogrodzeń. Dyspozycyjność w miesiącach: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień.
  Mail: mateusz8607@gmail.com

 104. Witam. Pilnie poszukuję pracy bardzo proszę o kontakt: dor.mar@onet.eu

 105. Witam, ja i moi 2 koledzy (dwóch po 19, jeden 18 lat), chcielibyśmy zgłosić do pracy, spełniamy wszystkie warunki, prawo jazdy kat B, angielski poziom wyższy niż komunikatywny. Interesowałaby nas praca w terminie czerwiec – sierpień. Pozdrawiam.
  Wyrażamy zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji,
  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)

 106. Witam!
  Jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą. Od dwóch lat jeździmy do Norwegii malować domy i bardzo dobrze nam to wychodzi (do tej pory dostajemy kartki od Norweżki, której malowaliśmy dom 2 lata temu:):). Oboje znamy angielski na poziomie zaawansowanym, planujemy także podjąć naukę norweskiego. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B oraz sprawne auto. Studiujemy na II i III roku studiów stacjonarnych I stopnia. Jesteśmy dostępni zaraz po zakończeniu sesji (początek lipca) – możemy dojechać na własną rękę. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury, pozdrawiamy
  Patrycja i Bartek

  email: pacia118@interia.pl
  tel: 793547756

 107. Madzia i Grześ na 4 stycznia 2012 @ 20:25

  Para studentów ostatniego roku jest wielce zainteresowana ofertą :). Język angielski w stopniu pozwalającym na swobodą komunikację. Doświadczenie w fizycznej pracy za granicą (Islandia, Szwecja). Chęć do pracy, solidność. Interesuje nas praca od końca czerwca.

  Kontakt e mail wyżej lub tel : 668 883 551 (play)

  Pozdrawiamy! 🙂

 108. Witamy,
  jesteśmy parą szukającą pracy na sezon 2012 w miesiącach lipiec-sierpień.
  Oboje posiadamy wielką chęć do pracy. Karolina swobodnie posługuję się jezykami angielskim i niemieckim , Maikel angielskim. Oboje posiadamy prawo jazdy kat B. Bardzo prosimy o kontakt email: maikel.hoppe@op.pl

 109. Witamy,
  Razem z dwiema koleżankami jesteśmy zainteresowane tą pracą. Jesteśmy studentkami I i II roku, znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Możemy pracować od początku lipca do końca sierpnia 2012. Jesteśmy solidne, chętne do pracy, posiadamy doświadczenie wyniesione z domu (pomoc tacie przy malowaniu). Prosimy o kontakt na e-maila martakiwialo@wp.pl

  Pozdrawiamy serdecznie

 110. maciek_kubicki na 3 stycznia 2012 @ 16:50

  Witam, jestem zainteresowany ofertą tej pracy, mam 18 lat, więc na okres wakacji jestem normalnie dostępny, przez dwa lata z rzędu pracowałem na zakładzie ślusarskim, gdzie szlifowałem, nakładałem podkład i malowałem konstrukcje pod dachy do supermarketów. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Mam chęci do pracy, jestem przyzwyczajony do nawet długich wymiarów godzin pracy, i mam ogromną nadzieję, że jeżeli państwo będą w stanie mi zaufać, na pewno się na mnie nie zawiodą.
  W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt e-mailowy, chętnie udzielę odpowiedzi: kubiak_junior@op.pl

 111. Witam,
  Jestem studentem. Mam 20 lat. Zeszłego roku byłem w Norwegii przy malowaniu domków letniskowych jak i zwykłych mieszkalnych. Posiadam duży zapał do wykonanej pracy. Proszę o kontakt: 725188483 lub e-mail: arko88@vp.pl

 112. Witam!
  Jestem studentką drugiego roku. Ja i trójka moich przyjaciół jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy dyspozycyjni w miesiącach lipiec- sierpień. Posługujemy sie językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Zależy nam na wspólnej pracy w jednym zespole. Jesteśmy rzetelni, sumienni i pracowici. Proszę o kontakt na e-mail karolina384@op.pl
  Pozdrawiam

 113. krzysztof.kolodziejczyk na 30 grudnia 2011 @ 13:47

  Witam!
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Nie posiadam doświadczenia, ale szybko się uczę. Jestem tegorocznym maturzystą, więc dyspozycyjny jestem od 1 czerwca do końca września.
  Język angielski na poziomie komunikatywnym, niemiecki na poziomie podstawowym.
  Szybko dostosowuję się do nowego warunków i lubię podejmować nowe wyzwania.

  W razie zainteresowania proszę o kontakt: krzysiek28@onet.eu

 114. pawelwasiluk89 na 29 grudnia 2011 @ 13:28

  Dzień dobry, jestem zainteresowany, posiadam bogate doświadczenie w pracach typowo budowlanych, remontach domów nie tylko malowanie ale docieplenia, wykończenia wnętrz, karton-gips, konstrukcje, spoinowanie, szpachlowanie itp ps. Jestem studentem 3 roku dwa poprzednie lata (okres wakacji) pracowałem właśnie w firmie budowlanej w Polsce (niestety za marne grosze) dlatego złapałem trochę doświadczenia, a z angielskim nie mam problemu, aktualnie jestem na wymianie studenckiej w Czechach i tylko posługuje się po angielsku. prosze o kontakt 517711664 lub e-mail pawelwasiluk89@o2.pl

 115. Witam,
  jestem zainteresowany,
  jestem studentem budownictwa, od 3 lat każdą wolną chwile pracuje w wykończeniówce przede wszystkim podłogi (parkiety, panele), karton gipsy, malowanie, budowa domków z bali, murowanie słupków itp. Praca fizyczna nie jest mi obca, język angielski komunikatywnie.

  • pawelwasiluk89 na 29 grudnia 2011 @ 13:27

   Witam, jestem zainteresowany, posiadam bogate doświadczenie w pracach typowo budowlanych, remontach domów nie tylko malowanie ale docieplenia, wykończenia wnętrz, karton-gips, konstrukcje, spoinowanie, szpachlowanie itp ps. Jestem studentem 3 roku dwa poprzednie lata (okres wakacji) pracowałem właśnie w firmie budowlanej w Polsce (niestety za marne grosze) dlatego złapałem trochę doświadczenia, a z angielskim nie mam problemu, aktualnie jestem na wymianie studenckiej w Czechach i tylko posługuje się po angielsku. prosze o kontakt 517711664 lub e-mail pawelwasiluk89@o2.pl

 116. Grzegorz1989 na 16 grudnia 2011 @ 11:52

  Witam,jestem zainteresowany ta pracą,
  mam doswiadczenie… od 2 lat pracuje w firmie ktora zajmuje sie konstrukcjami domkow drewnianych… elewacjami oraz malowaniem,,,
  Moge wyjechać w każdej chwili.prosze o kontakt…513418562

 117. Marlena i Tomek na 14 grudnia 2011 @ 00:05

  Jestesmy zainteresowani oferta, poslugujemy sie jezykiem angielskim zaawansowanym, doswiadczenie w malowaniu, szpachlowaniu, kladzeniu panel podlogowych i roznego rodzaju robot budowlanych. Chetni do pracy. Prosimy o kontakt. Pozdrowienia.

 118. Witam, jestem zainteresowany, posiadam bogate doświadczenie w pracach typowo budowlanych, remontach domów drewnianych, nie tylko malowanie ale i szolunek deskami, docieplenia, wykończenia wnętrz, karton-gips, konstrukcje, spoinowanie, szpachlowanie itp, prosze o kontakt

 119. Witam. Jestem studentem II roku (20lat) i chciałbym się podjąć tej pracy. Mam wymagane doświadczenie ponieważ już w minionym jak i 2 lata temu pracowałem w firmie budowlanej jako pomocnik nieraz po 10-11 godzin. Także ilość pracy mnie nie przeraża. Mój poziom j. angielskiego oceniam jak średnio zaawansowany. Proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam

 120. wojtekwalus1995 na 6 grudnia 2011 @ 22:16

  witam jestem zainteresowany tą pracą z kolega ja chodze do technikum budowlanego a kolega jest elektrykiem mamy pojęcie o takiej pracy bo pracowaliśmy dorywczo w poprzednim roku prosze o kontakt email:misza1995_1995@o2.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Lokalizacja

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

 • Dodane przez: workcareer
 • Użytkownik od: 14 listopada 2011