Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss


$70 NOK/h

Praca dla pokojówki w Norwegii

 • Kraj: Norway
 • Miasto: Oslo
 • Ulica: Oslo
 • Dodane: 5 grudnia 2011 00:27
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
image

Praca w Norwegii dla pokojówki – Housekeeping

Poszukujemy młodych, chętnych do pracy Pań o miłej aparycji w wieku 18-40 lat do pracy jako pokojówka w hotelu w Norwegii.

Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub Norweskiego. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy godziwe wynagrodzenie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie oraz dobre warunki pracy.

Wynagrodzenie: 70 NOK/h netto

Praca od zaraz!

Nie pobieramy wstępnych opłat za rekrutację.


, , ,

2924 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

Linki sponsorowane

139 komentarzy na “Praca dla pokojówki w Norwegii”

 1. Witam, nazywam się Agata Codogni i mam 18 lat. jestem kreatywną, pracowitą odpowiedzialną i ceniącą punktualność młodą osobą bardzo chętną podjęcia pracy w okresie wakacyjnym.
  Nie mam doświadczenia w sprzątaniu, którym mogę pochwalić się referencjami, za to mam doświadczenie nabyte w domu, ze względu na ciągłą opiekę nad trójką małego rodzeństwa, nieustanne gotowanie i porządki. Dorywczo sprzątałam w ubiegłym roku prywatnie mieszkania.
  Posługuję się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym, znam podstawy niemieckiego i włoskiego. Posiadam prawo jazdy kat.B. Uczę się, a zarazem pracuję od dwóch lat dla agencji na terenie mojego miasta jako hostessa, animatorka – jestem osobą komunikatywną o miłej aparycji.
  Proszę i z góry dziękuję za odpowiedź na email : a.codogni@onet.pl lub numer telefonu :603261420

 2. Witam
  Mam na imię Magdalena, mam 28 lat. Na swoim koncie mam 4-letnie doświadczenie w pracy Hotelu SPA w Polsce. Zamierzam wyjechać do Norwegii na stałe.
  Jestem zainteresowana ofertą pracy.
  Proszę o kontakt w celu przesłania pełnego pliku CV. m.wojtkun@wp.pl
  Pozdrawiam

 3. skupsie89 na 30 maja 2012 @ 12:10

  Hello,
  I am interested in your job offer,
  I am extremely motivated and ready to work, as well.
  I worked as Housekeeper (clearing up; tidying up) at private individual in Breda(Holland)from 06.2011 to 08.2011 (Summer work).
  Nowadays I have just finished working as Waitress at BOB CLUB CAFE in Katowice- I worked there from 3.03.2012 to 29.05.2012

  I hope to accept my application and to response ASAP.
  Greetings
  Agnieszka Skupień
  skup.sie89@gmail.com

 4. skupsie89 na 30 maja 2012 @ 12:09

  Hello,
  I am interested in your job offer,
  I am extremely motivated and ready to work, as well.
  I worked as Housekeeper (clearing up; tidying up) at private individual in Breda(Holland)from 06.2011 to 08.2011 (Summer work).
  Nowadays I have just finished working as Waitress at BOB CLUB CAFE in Katowice- I worked there from 3.03.2012 to 29.05.2012

  I hope to accept my application and to response ASAP.
  Greetings
  Agnieszka Skupień

 5. goska2206 na 23 maja 2012 @ 14:56

  Witam
  Jestem studentką turystyki i rekreacji. Bardzo chciałabym podjąć oferowaną przez Państwa pracę w sierpniu i wrześniu z możliwością przedłużenia. W stopniu komunikatywnym znam język angielski i niemiecki. Byłabym wdzięczna za odpowiedź i szczegóły dotyczące pracy. Jedyne doświadczenie jakie posiadam to kelnerka w hotelu na Krecie. Niemniej jednak jestem pewna, że poradzę sobie na oferowanym stanowisku. Byłabym wdzięczna za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
  E-mail: goska2206@wp.pl

 6. Dzień dobry,
  jestem zainteresowana tą pracą w miesiącu sierpień.
  Znam bardzo dobrze angielski oraz komunikatywnie rosyjski. Moja koleżanka posługująca się biegle angielskim i francuskim również jest zainteresowaną tą ofertą. Nie mamy doświadczenia, ale jesteśmy pełnymi zapału dwudziestolatkami. Mamy nadzieję, że przyjmiecie nas do pracy. Nie są nam straszne ciężkie warunki i wyzwania 🙂

  Kontakt: 696128106 lub mail: kamila.pisarek@gmail.com

  Proszę o szybki i, mam nadzieję, pozytywny odzew!

 7. Dorota102 na 10 maja 2012 @ 13:05

  Witam,
  jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz. Posiadam doświadczenie w pracy w Housekeepingu na promie Stena Line. Dobrze znam język angielski (FCE) oraz francuski w stopniu podstawowym w mowie, średnio zaawansowanym w piśmie. Jestem osobą niezwykle dokładną, skrupulatną i odpowiedzialną. Ukończyłam studia wyższe.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej oferty.
  Z poważaniem
  Dorota Jeleniewicz

 8. zielona89 na 4 maja 2012 @ 19:34

  Szanowni Państwo,
  w nawiązaniu do powyższego ogłoszenia wyrażamy gotowość do podjęcia oferowanej przez Państwa pracy. Jesteśmy studentkami (23 lata) dysponującymi dobrą znajomością języka angielskiego oraz niemieckiego i rosyjskiego na poziomie podstawowym. Posiadamy wysoka kulturę osobistą, zdolność do sprawnego zarządzania czasem, ponadto jesteśmy zdyscypliowane, odpowiedzialne i uczciwe. W związku z nabytym doświadczeniem w zakresie utrzymywania porządku w gospodarstwach domowych i dużym obiekcie kulturalno-rozrywkowym spełniamy Państwa wymagania. Jesteśmy wysoce zmotywowane do podjęcia pracy.

  Uprzejmie prosimy o kontakt na adres a.m.klosinska@gmail.com lub kasiaviol@interia.pl.

  Katarzyna i Anna

 9. Dwie studentki (23 lata) szukają pracy sezonowej. Jesteśmy pracowite, sumienne i uczciwe. Znamy języki angielski i niemiecki. Obie posiadamy prawo jazdy kat. B. Prosimy o kontakt pod adresem mailowym: asia-kawecka@wp.pl lub aloshek@wp.pl, lub telefonicznie: +48 502060619.

  Jesteśmy dyspozycyjne od 5 lipca do końca września.

  Wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych zawartych w przesłanych CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).

  Two students (female, 23 years) are looking for seasonal work. We are hardworking, conscientious and honest. We know english and german. Both have a driving license. Please contact us by email: aloshek@wp.pl or asia-kawecka@wp.pl, so we could send CV.

  We are a disposable from 5th of July to the end of September.

  We consent to our processing of personal data contained in submitted CVs for the needs of the recruitment process, in accordance with the Law of 29.08.1997 on the Protection of Personal Data (Dz.U. nr 133 item 883).

 10. katarzyna.kunicka na 24 kwietnia 2012 @ 16:54

  Witam nazywam się Kasia i mam 21 lat. Posiadam zawód: technik hotelarz po ukończeniu technikum hotelarskiego i odbyłam praktyki w housekeepingu. Posługuję się angielskim w języku komunikatywnym. Jestem zainteresowana Państwa ofertą, jestem dyspozycyjna w terminie od końca czerwca do końca września. Proszę o kontakt na email:

  katarzyna.kunicka.2bth@gmail.com

  Pozdrawiam

 11. liliszymoando na 23 kwietnia 2012 @ 20:53

  Witam 🙂
  Zależy mi na pracy w Waszej firmie. Mam duże doświadczenie w pracy jako pracownik porządkowy na lotnisku. Posługuje się j.angielskim na co dzień w małżeństwie. Jestem gotowa stawić się w Norwegii za 4 tygodnie. Czekam na odpowiedź z niecierpliwością. mail: liliszymoando@yahoo.com tel. +48 794926749.
  Pozdrawiam Olga O.

 12. Witam, jestem zainteresowana powyższą ofertą.
  Mam 18 lat jestem miłą, pracowitą, uczciwą, z miłą aparycją dziewczyną.
  Mówię w języku angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Bardzo prosze o kontakt oraz więcej informacji pod mail xxxanex@gmail.com

 13. Witam

  Mam 30 lat. Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Język angielski znam w stopniu bardzo dobrym. Mam duże doświadczenie w sprzątaniu. Jestem bardzo pracowita i mimo braku doświadczenia w hotelarstwie jestem pewna, że bardzo szybko nauczę się nowych obowiązków. Posiadam miłą aparycję. Proszę o kontakt 0048 503 583 903 lub wiola.gda1@wp.pl

 14. Witam!
  Nazywam się Roksana Kwiecień, mam lat 23. Bardzo mnie zainteresowała Państwa oferta pracy. Interesuje mnie okres pracy na wakacje. Biegle mówię po angielsku i rosyjsku. Znam podstawy włoskiego i niemieckiego.Studiuję Język Biznesu, myślę, że nabyte umiejętności pomogą mi w pracy w hotelu. Posiadam miłą aparycje, w przeszłości pracowałam jako modelka. Jestem pracowitą i sumienna osobą, nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi, ponieważ jestem osobą otwartą i komunikatywną. Chętnie prześlę Państwu moje CV jeśli zainteresowała Państwa moja osoba. Uprzejmie proszę o kontakt pod numerem tel 889 626 955. lub na maila roksanakwiecien@gmail.com.
  Pozdrawiam
  Roksana Kwiecień

 15. Witam

  W odpowiedzi na ową ofertę, pragnę zaznaczyć, iż jestem zainteresowana pracą na tym stanowisku.
  Spełniam warunki posady.
  Nazywam się Justyna Binkiewicz mam 18 lat, pochodzę z Polski, dlatego też zastanawia mnie możliwość zapewnienia zakwaterowania z państwa strony. Proszę o więcej informacji na mail: binkiewicz-justyna@wp.pl

  Serdecznie pozdrawiam!

 16. Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą. Spełniam Państwa wymagania. Kontakt do mnie: olaw.1991@o2.pl

 17. witam! Posiadam doświadczenie w sprzątaniu za granicą, Pracowałam sprzatająć apartamenty w Irlandii. Nie dawno wróciłam z Niemiec tam pracowałam w pensjonacie jako pokojówka. Posiadam ogromne doświadczenie, jestem zdyscyplinowana i chętna do rpacy do zaraz. Angielski umiem w stopniu B1 Sredniozaawansowanym. Umiem również inne języki. Bardzo mi zalezy na czasie i Panstwa odpowiedzi..e-mail: larissa_2@wp.pl oraz tel: +48 500 103 505

 18. mezzoforte na 11 kwietnia 2012 @ 09:17

  Dzień dobry, jestem zainteresowana państwa ogłoszeniem.Jeśli oferta jest nadal aktualna proszę o kontakt na adres e-meil mezzoforte@o2.pl Pozdrawiam serdecznie.

 19. Witam serdecznie,
  mam 26 lat i jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy (długoterminowo). J. angielski znam w stopniu zaawansowanym, j. norweski na poziomie podstawowym (uczę się). Dodatkowo płynny niemiecki. Mam doświadczenie na stanowisku pokojówki w hotelu w Danii. Jestem pracowita, sumienna, zmotywowana i przyjazna. Proszę o kontakt: agnes1985agnes@gmail.com

 20. liliszymoando na 1 kwietnia 2012 @ 21:42

  Dear Sir/ Madam
  My name is Olga Małgorzata. I’m 26 years old. I’m from Poland. I’m really interested in your work and I would like to work at your company, also be proud to work with a company with all my strenght.
  Contact me by mail: liliszymoando@yahoo.com
  Regards.

 21. Witam serdecznie,
  mam 27 lat i posiadam miłą aparycję. Bardzo interesuje mnie Państwa oferta pracy.Jestem sumienna,odpowiedzialna i bezkonfliktowa.Mam doświadczenie w sprzątaniu pokoi hotelowych. Angielski znam komunikatywnie, na poziomie średnio-zaawansowanym.Posiadam ogromny zapał i chęć do pracy.Bardzo proszę o kontakt a-iskra@o2.pl
  Pozdrawiam
  Anna

 22. zenobiaj na 29 marca 2012 @ 23:10

  Witam , jestem zainteresowana pańska ofertą. Mam 21 lat biegle posługuję sie językiem angielski (pracowałam przez rok w USA), nie boje się nowych wyzwań, jestem pracowita, komunikatywna i dyspozycyjna.
  tel 609 426 065
  e-mail: zenoiajakubiec@o2.pl

 23. Magdalena Podlesny na 29 marca 2012 @ 19:59

  Witam, wraz z przyjaciółką (19lat) jesteśmy chętne do pracy w terminie lipiec-sierpień. Jesteśmy osobami ambitnymi, pracowitymi i sumiennymi, odporne na wysiłek fizyczny. Znamy język angielski na poziomie w pełni komunikatywnym, szybko się uczymy oraz łatwo nawiązujemy kontakty.

  Proszę o kontakt mailowy: magda.podles@gmail.com
  Z góry dziękuję.

 24. Hellbaba na 29 marca 2012 @ 10:27

  Witam!
  Jestem zainteresowana praca od maja do końca wrzesnia razem z moja siostrą. Ja mam 22 lata w zeszłym roku pracowałam w Anglii jako kelnerka w restauracji Harry Ramsdens w Blackpool, mój język angielski jest dobry, moja siostra ma 20 lat jej język angielski jest opanowany w stopniu bardzo dobrym. Obie jestesmy bardzo pracowite, ja od kilku lat sama zajmuje się własnym domem, ona studiowała do tego czasu, teraz jednak przerywa studia i cche szukac pracy za granica. Bardzo prosze o pilny kontakt jesli zainteresowałam Państwa naszymi osobami, poniewaz rozwazam w tym momencie ponowny wyjazd do Anglii(końcówka kwietnia) oto mój numer kontaktowy 608 649 959 oraz e-mail: martyna-niedzielska@wp.pl

 25. Paulina Horbatowska na 28 marca 2012 @ 11:27

  Witam 2 studentki ja(21lat) razem z siostrą(23 lata) Jesteśmy zainteresowane państwa ofertą. Jesteśmy gotowe przyjąć ofertę w każdej chwili i gwarantujemy 100% sumienność, uczciwość i pracowitość. Posiadamy znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie w mowie oraz piśmie i języka niemieckiego, podstawy w mowie i piśmie. Prosimy o maila by móc wysłać Cv wraz ze zdjęciem.

  Prosimy o odpowiedź na maila: horbatowska@tlen.pl

 26. veronica127 na 27 marca 2012 @ 22:33

  Witam jestem bardzo zainteresowana tą ofertą od lipca do końca września. moja kreatywność, życzliwość jak i pozytywne nastawienie do świata, pomaga mi z łatwością nawiązywać kontakty międzyludzkie. cechuje mnie również ambitność i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Język niemiecki i angielski, znajomość w stopniu komunikatywnym. Posiadam także prawo jazdy kat. B.
  Proszę o kontakt jeśli oferta jest nadal aktualna . weronka1992@o2.pl

 27. Studentki.krk na 26 marca 2012 @ 13:46

  Dzień dobry,

  Jesteśmy trzema energicznymi studentkami z Krakowa. Wszystkie studiujemy Psychologię Stosowaną na drugim roku i mamy 20 lat.
  Mamy duże doświadczenie w gastronomii i pracach fizycznych, takich jak sprzątanie, więc jesteśmy przyzwyczajone do pracy w szybkim tempie i w różnych warunkach. Biegle posługujemy się językiem angielskim, ale mówimy też po francusku i hiszpańsku.

  Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, to prosimy o kontakt na e-mail: kubik.julia@gmail.com. Będziemy mogły wtedy przesłać swoje CV wraz ze zdjęciem.

  Serdecznie pozdrawiamy,

  Anna Kolman, Magdalena Grygiel, Julia Kubik

 28. justynarysz na 24 marca 2012 @ 19:10

  Cześć,
  Jestem zainteresowana pracą sezonową od 1 czerwca do września. Mam 21 lat, jestem na drugim roku studiów. Jestem sumienna, pracowita, znam bardzo dobrze angielski. Mam doświadczenie w pracy sprzątaczki. Proszę o kontakt na mail: nyna05@vp.pl
  Pozdrawiam.

 29. DorotaB. na 24 marca 2012 @ 10:06

  Szanowni Państwo,
  jesteśmy zainteresowane z siostrą pracą w Norwegii na stanowisku pokojówki w terminie od końca czerwca do końca września. Jesteśmy bardzo pracowite i sumienne, jesteśmy również przyzwyczajone do pracy wymagającej szybkości i dokładności. Dorota lat 23, mam 3-letnie doświadczenie w pracy kelnerskiej i sezonowej pracy w magazynie, Kasia lat 22, 1 roczne doświadczenie w pracy w H&M na stanowisku sale advisor i 1 roczne doświadczenie w pracy kelnerskiej. Biegle posługujemy się językiem angielskim. Naszym marzeniem jest praca w Norwegii ze względu na możliwość poznania kultury i przyrody norweskiej. Dorota-Aktualnie przebywam w Turcji w ramach programu Erasmus na Uniwersytecie Selcuk w Konyi. Wracam do Polski pod koniec maja.
  Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą kandydaturą proszę o podanie adresu e-mail, a prześlę nasze CV.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Dorota B.
  Kontakt: d.bachminska@gmail.com

 30. Witamy serdecznie,
  Jesteśmy 3 studentkami ( 21 lat), którym bardzo zależy na pracy w tym roku w celu zarobienia pieniędzy na opłacenie studiów. Jesteśmy komunikatywnymi, sympatycznymi, rzetelnymi, uczciwymi i pracowitymi dziewczynami. Nie boimy się ciężkiej pracy i uśmiech na pewno będzie gościł na naszych twarzach. Wszystkie komunikatywnie posługujemy się językiem angielskim i posiadamy prawo jazdy kat. B.Interesuje nas praca od 1 czerwca do 1 sierpnia. Posiadamy doświadczenie w pracy tego typu.
  Prosimy o kontakt :
  e-mail: gosia901008@wp.pl
  tel.790361884
  Z góry dziękujemy.

 31. Witam, Nazywam się Paula. Mam 19 lat. Jestem studentką, mówię biegle po angielsku. Mam doświadczenie w sprzątaniu dużego domu. Jestem zainteresowana pracą w Norwegii w sierpniu i wrześniu 2012. Jeśli moja oferta wyda się państwu interesująca, proszę o kontakt na poniższy adres:
  disagirl@onet.eu

 32. JustynaS na 18 marca 2012 @ 12:46

  Dzień dobry! 😉 Mam 18 lat i pełną mobilizację do pracy. Znam język angielski w komunikatywnym stopniu oraz język niemiecki w podstawowym. Oferta interesuje mnie w okresie czerwiec – wrzesień (z możliwością przedłużenia). Nie ukrywam, że chęć zarobienia pieniędzy dla osoby w tak młodym wieku odbije się z pewnością na efektach w jej wykonywaniu. Jestem gotowa do wysłania cv wraz ze zdjęciem w każdej chwili. Pozdrawiam, Justyna. salwierakj@gmail.com

 33. Jesteśmy zainteresowane. Możliwość podjęcia pracy natychmiast. znajomość języka w stopniu komunikatywnym. Proszę o odpowiedź. monika.paluch2wp.pl. Pozdrawiam

 34. Jestem zainteresowana wraz z koleżanką ofertą pracy. Mozemy zaczą od zaraz. Język angielski komunikatywny. Proszę o odpowiedz na maila monika.pakuch2wp.pl

 35. d14danim na 15 marca 2012 @ 17:02

  Witam
  jestem zainteresowana powyższym ogłoszeniem. Posługuję się językiem angielskim oraz włoskim w stopniu komunikatywnym. Ukończyłam również pierwszy stopień nauki języka norweskiego. Posiadam roczne doświadczenie w sprzątaniu. Jako, iż mieszkam w Oslo, mogłabym zacząć pracę natychmiast. Mój nr tel. to: +47 92502734 oraz E-mail: modanilkiewicz@gmail.com

  Pozdrawiam
  Monika

 36. Paola215 na 14 marca 2012 @ 19:56

  Dwie studentki mogą od zaraz rozpocząć pracę. Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym. E-mail: paulina.przydat3k@gmail.com

 37. Karolina290691 na 14 marca 2012 @ 18:34

  Witam, jestem studentką drugiego roku prawa i europeistyki. Jestem bardzo pracowita, uczciwa i sumienna. Mam doświadczenie przy sprzątaniu biurowców i domków. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz bardzo dobrze rozmawiam po angielsku. Chętnie podjęłabym pracę w okresie wakacyjnym lipiec-początek października. Moje dane kontaktowe:
  e-mail carolin290691@wp.pl
  Z góry dziękuje za odpowiedź.
  Karolina M

 38. Karolina290691 na 14 marca 2012 @ 18:33

  Witam, jestem studentką drugiego roku prawa i europeistyki. Jestem bardzo pracowita, uczciwa i sumienna. Mam doświadczenie przy sprzątaniu biurowców i domków. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz bardzo dobrze rozmawiam po angielsku. Chętnie podjęłabym pracę w okresie wakacyjnym lipiec-początek października. Moje dane kontaktowe:
  nr telefonu 609228012
  e-mail carolin290691@wp.pl
  Z góry dziękuje za odpowiedź.
  Karolina M

 39. Dwie studentki z Krakowa podejmą wyżej wymieniona pracę. Biegle posługujemy sie językiem angielskim. Mamy 21 lat.Jestesmy zmotywowane i pracowite. Bardzo chętnie podejmiemy pracę na lipiec.
  Prosimy o kontakt na adres e-mail tajka7@wp.pl

 40. Witam,
  jestem zainteresowana państwa ofertą. Odpowiadałaby mi praca w okresie wakacyjnym (lipiec-wrzesień). Posługuję się językiem angielskim i niemieckim. Mam również podstawy języków włoskiego i hiszpańskiego. Posiadam doświadczenie w sprzątaniu na oddziale szpitalnym. Jestem bardzo pracowitą i sumienną osobą o miłej aparycji. W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o kontakt-kama15_1993@o2.pl

 41. Witam. Jestem bardzo zainteresowana Waszą ofertą. Poszukuję pracy w Norwegii w dziale hotelarskim. Mam 22 lata i posiadam doświadczenie w tej branży. Pracowałam sezonowo przez 3 lata w norweskim hotelu obok Strynu. Ponadto studiuję Turystykę i Rekreację na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, a także moja cała bliska rodzina mieszka od 6 lat w Norwegii i to jest główny powód dla którego chciałabym właśnie w tym kraju poszukać pracy. Bardzo proszę o kontakt:
  zanetakrezelok@gmail.com
  Pozdrawiam,
  Żaneta Krężelok

 42. ewelina888 na 7 marca 2012 @ 11:24

  Witam,

  Jestem 32-letnią kobietą, silnie zmotywowaną do pracy. Posiadam podobne doświadczenie w pracy przy housekeepingu zdobyte w Anglii.
  Lubię wykonywać prace porządkowe, powierzone mi zadania zawsze są „dopięte na ostatni guzik”.
  Posługuję się swobodnie językiem angielskim oraz znam podstawy języka niemieckiego.
  W przypadku zainteresowania moją kandydaturą proszę o kontakt na maila: ewelina.kasp@vp.pl, lub nr telefonu: 606-896-476

 43. Witam.
  Ja i moja koleżanka jesteśmy bardzo zainteresowane Państwa ofertą. Mamy po 22 lata. Posługujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Mamy doświadczenie w pracy jako pomoc domowa (sprzątanie, utrzymanie porządku, gotowanie itp.) oraz dorywczo jako pokojówka w hotelu. Jesteśmy bardzo pracowite, uczciwe, bez nałogów, z miłą aparycją. Byłybyśmy zainteresowane pracą w okresie wakacyjnym od lipca do końca września.
  Uprzejmie proszę o kontakt: ewka2290@wp.pl

 44. paulinatkacz27 na 6 marca 2012 @ 18:08

  Witam. Mam na imię Paulina i wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Jesteśmy pracowite i sumienne, posługujemy się językiem angielskim i niemieckim w stopniu komunikatywnym, obecnie uczymy się także języka norweskiego.
  Posiadamy prawo jazdy kategorii B.

  Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.
  Kontakt telefoniczny +48 790409790 lub e-mailowy paulinatkacz27@o2.pl

 45. izkaa071 na 6 marca 2012 @ 10:36

  izkaa071 na 13 lutego 2012 @ 19:33

  witam pilnie poszukuję pracy w Norwegii .Jestem osobą sumienną pracowitą i odpowiedzialną. Cenię w sobie dokładność w wykonywanych pracach. Uprzejmnie proszę o kontakt pod nr tel 48 508 509 402 lub adres e-mail izkaa071@o2.pl. Z góry dziękuję

 46. tataritka na 6 marca 2012 @ 09:06

  Witam serdecznie nazywam się Martyna i mam 26 lat. Jestem osobą bardzo sumienną i odpowiedzialną. Umiem ciężko pracować i dostosowywać się do każdej sytuacji. W czerwcu ostatecznie kończę edukację i chciałabym przenieść się na stałe do Norwegii. Moje doświadczenie w sprzątaniu opiera się głównie na pracy w prywatnym mieszkaniu i dwóch gabinetach lekarskich. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, a dodatkowo uczę się języka norweskiego i znam podstawy języka hiszpańskiego. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani moją kandydaturą bardzo proszę o kontakt na adres Sametay@wp.pl
  Pozdrawiam
  Martyna Wudecka

 47. Witam, jestem przyszła studentką i jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą. Posługuję się biegle językiem angielskim, mam miła aparycję i posiadam pewne doświadczenie.
  Kontakt:
  kasikk1503@wp.pl
  tel. 782082876
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 48. Witam
  jesteśmy z koleżanką zainteresowane Państwa ofertą. Jesteśmy studentkami 3 roku i interesowałaby nas praca w okresie lipiec – wrzesień 2012. Mamy po 21 lat, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy osobami pracowitymi i chętnymi do pracy. Mamy doświadczenie w różnych rodzajach pracy, więc na pewno również w tej dziedzinie się odnajdziemy. Proszę o ewentualny kontakt na adres joannkin@wp.pl.
  Pozdrawiam

 49. jennykillers na 1 marca 2012 @ 22:47

  Witam.
  Mam na imię Monika. Ja i moja kolezanka jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Jesteśmy studentkami 4 roku. Posługujemy sie językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. jesteśmy pracowite,sumienne, punktualne,posiadamy prawo jazdy kat.B jesteśmy dyspozycyjne od czerwca do polowy października, szybko się uczymy i obiecujemy ze będziecie Państwo zadowoleni z naszej pracy. Bardzo zależy nam na tej ofercie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i kontakt email: monika_zawalska@wp.pl lub tel.511337093

  Z wyrazami szacunku
  Monika Zawalska

 50. Serdecznie witam!
  Jestem bardzo zainteresowana pracą, którą Państwo oferujecie. Mieszkam w Norwegii w Sundbyfoss. Mam 38 lat i bogate doświadczenie zawodowe również przy sprzątaniu prywatnych domów. Jestem bardzo pracowita, porządna, sumiennie wykonuję powierzone obowiązki. Chętnie zaprezentuję się na rozmowie w norweskiej firmie. Proszę o kontakt na e-maila mrozelzbieta@wp.pl

  Pozdrawiam,
  Elżbieta Mróz

  Velkommen!
  Jeg er veldig interessert i det arbeidet som du tilbyr. Jeg bor i Norge i Sundbyfoss. Jeg er 38 år gammel og rik erfaring også med rengjøring private hjem. Jeg er veldig arbeidsom, anstendig, samvittighetsfullt utladninger sine plikter. Vi er glade for å vise deg intervjuet i et norsk selskap. Vennligst kontakt oss på e-post mrozelzbieta@wp.pl

  Hilsen
  Elizabeth Frost

 51. monia01322 na 29 lutego 2012 @ 19:39

  Witam.
  Wraz z moja koleżanka jesteśmy zainteresowane praca jako pokojówki.
  Mamy 18 lat,znamy jezyk angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym.
  Proszę o kontakt: monia01322@wp.pl

 52. Witam.Mam 27 lat,doświadczenie w pracy w housekeepingu,zagranicą.Bez problemów posługuję się językiem angielskim.Jestem gotowa do wyjazdu od zaraz.Kontakt:parke@wp.pl

 53. Witam
  Mam na imię Anna jestem zainteresowana pracą pokojówki. Mam 3 letnie doświadczenie jako sprzątaczka pracowałam w Irlandii zajmując się prywatnym domem oraz sprzątając kilka innych domów w tym domki letniskowe. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym.
  Będę wdzięczna za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury w trakcie bezpośredniej rozmowy.

 54. Witam. Nazywam się Inez, mam 19 lat. W tym roku kończę liceum i na wakacje planuję pracę za granicą, a Państwa oferta jest idealna dla mnie. Jestem sumienna, dokładna, punktualna, posiadam prawo jazdy kat. B oraz angielski w stopniu komunikatywnym. Szybko i chętnie nawiązuję nowe znajomości.
  Z przyjemnością prześlę państwu moje CV, jeśli tylko zainteresuje Państwa moja oferta.
  Mój e-mail: inucha_242@o2.pl .

  Pozdrawiam serdecznie!

 55. Witam,
  Mam na imię Karolina, mam 27 lat i jestem ubiegłoroczną absolwentką UJ. Bardzo dobrze znam język angielski i szybko się uczę. Ukończyłam też szkołę hotelarską i odbyłam praktyki w hotelu na każdym możliwym stanowisku, w tym przy housekeepingu. Jestem bardzo sumienna, dokładna, pracowita, punktualna i uczciwa, a co najważniejsze lubię sprzątać. Jestem zainteresowana Waszą ofertą pracy jako pokojówka w Norwegii. Proszę o kontakt i dodatkowe informacje nt pracy pod adresem mailowym: karolina.kuc11@gmail.com
  Pozdrawiam,
  Karolina.

 56. Witam, jestem zainteresowana Pańską ofertą, jeżeli nadal jest aktualna to proszę o kontakt ania.com@amorki.pl

 57. AlicjaT88 na 27 lutego 2012 @ 17:28

  Witam,
  mam 24 lata, jestem szczerze zainteresowana Państwa ofertą. Znam angielski komunikatywnie, szwedzki podstawowy. Prawo jazdy kat. B. W sezonie letnim sprzątałam pokoje w pensjonacie wujka. Jestem uczciwa, pracowita, bez nałogów. Pragnę szansy na normalne życie, normalną pracę. Proszę o kontakt e-mail sweets88@wp.pl. Pozdrawiam ciepło.
  Alicja

 58. Witam,

  Energiczna, skrupulatna i chętna do pracy osoba przyjmie ofertę zatrudnienia tymczasowego.

  Posiadam dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Sprzątanie szkoły + sprzątanie mieszkań i domów prywatnych), dobre zdrowie do wykonywania pracy fizycznej oraz dużą motywację.

  Komunikuję się w języku angielskim na poziomie bardzo dobrym oraz w języku niemieckim na poziomie podstawowym.

  Jestem dyspozycyjna od czerwca do końca września.

  Adres do korespondencji: kasola@wp.pl

  Pozdrawiam,
  Katarzyna

 59. Witam.Mam na imię Dorota,mam 31 lat.Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą.Jestem pracowita,uczciwa,dokładna,nie boję się cieżkiej pracy;lubię sprzątać i mam w tym doświadczenie;mówię po angielsku.Mogę zacząć pracę od zaraz.Proszę o kontakt na maila:sonicfresco@interia.eu lub nr tel.:693-867-142.Pozdrawiam.

 60. Witam,
  Jestem zainteresowana ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w pracy w hotelarstwie, znam język angielski na poziomie zaawansowanym. Jestem dyspozycyjna od lipca do końca września.
  Uprzejmie proszę o kontakt w razie możliwości współpracy. mój mail to 89magda@gmail.com
  Pozdrawiam
  Magda

 61. Witam, Mam 32 lata posługuję sie j angielskim w stopniu komunikatywnym. Z zawodu jestem księgową. Jestem uczciwa pracowita i sympatyczna. posiadam prawo jazdy kat. B (jestem czynnym kierowcą). Jeśli zainteresuje państwa moja oferta proszę o kontakt polodarwp.pl lub 663833048

 62. Witam. Jestem zainteresowana powyższą ofertą. Mam 20 lat i jestem studentką. W związku z tym jestem dyspozycyjna w lipcu i sierpniu. Posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Mam doświadczenie w pracy fizycznej, Proszę o odpowiedź na maila karolcia1336@op.pl

  Pozdrawiam

 63. Agnieszka Chmielewska na 23 lutego 2012 @ 08:48

  Witam.Jestem zainteresowana pracą pokojówki w Norwegii.Znam j.angielski w stopniu komunikatywnym.Jestem rzetelna,dokładna i staranna.Ciężka praca fizyczna nie jest dla mnie przeszkodą.Uprzejmie proszę o kontakt pod nr tel 532329096 i email:agna444@op.pl Pozdrawiam Agnieszka Chmielewska

 64. Teksturka na 20 lutego 2012 @ 12:02

  Witam
  Mam 21 i jestem studentką 3go roku medycyny w Krakowie i jestem zainteresowana powyższą ofertą. Jestem sumienna, dokładna i pracowita, miła, dobrze się prezentuję – doświadczenie w pracy na promocji, szybko przyzwyczajam się do nowych warunków. Świetnie dogaduję się z innymi oraz szybko nawiązuję nowe kontakty. Bardzo dobrze mówię po angielsku, znam trochę rosyjski i zaczęłam naukę norweskiego. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Jestem dyspozycyjna od początku lipca do końca września. Jeżeli są państwo zainteresowani, proszę o kontakt mailowy:
  teksturka@gmail.com
  Olga Urbanowicz

  • Witam!
   Jestem młodą, energiczną osobą. Mam 20 lat i pilnie poszukuję pracy w Norwegii. Jestem osobą gotową zacząć pracę od zaraz.
   – znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
   – prawo jazdy kat.B
   – pełna dyspozycyjność
   Serdecznie pozdrawiam
   Mój numer telefonu 792 521 631
   e-mail: joannaszlachta@o2.pl

 65. justyna.1 na 19 lutego 2012 @ 16:35

  Witam,
  Jestem zainteresowana pracą dla dwóch dziewczyn w wieku 18 lat, w terminie od połowy czerwca do końca sierpnia. Jesteśmy pracowite, odpowiedzialne, posiadamy prawo jazdy kategorii b, znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

  Prosimy o kontakt:
  nr tel: 788945197
  e-mail: justyna_pelka@wp.pl

 66. Witam ! Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Mam 19 lat, jestem sumienna, pracowita, komunikatywna. Posługuję się językiem angielskim w stopniu dobrym. Bardzo szybko uczę się języków obcych, mam do tego predyspozycje. W tym roku zrezygnowałam ze studiów ze względu na wysokie koszty utrzymania się w większym mieście. Chętnie wyjechałabym do pracy za granicę aby móc za zarobione tam pieniądze w przyszłości pójść na wymarzone studia. 🙂 Pozdrawiam i zostawiam swój adres e-mail do korespondencji. 🙂
  itendstonight@onet.pl

 67. pauula2006 na 17 lutego 2012 @ 10:47

  Witam! Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą .Mam 22 lata.. W tym roku skończę studiować Turystyke i rekreacje, wiem na czym polega praca w hotelu jako pokojówka poniewaz odbywałam praktyki hotelowe i doświadczylam tej pracy. Dobrze posługuje sie j.angielskim i jestem osobą sumienną, rzetelną i uczciwą. Bardzo proszę o kontakt ze mną paula2006@wp.pl lub pod numerem 669073471. Pozdrawiam

  • Witam. Mam 19 lat, jestem studentką. Poszukuję pracy sezonowej na okres trzech miesięcy: lipiec, sierpień, wrzesień. Chętnie podejmę pracę jako pokojówka. Znam dobrze język angielski, podstawy języka norweskiego i francuskiego. posiadam prawo jazdy kat. B, mam pewne doświadczenie w pracy sezonowej. Jestem osobą rzetelną, odpowiedzialną, uczciwą i komunikatywną.
   Bardzo proszę o kontakt: marta.em8@gmail.com; 660886902

 68. Witam. W raz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Mamy po 18 lat i doświadczenie w sprzątaniu. Ja pracowałam przy agroturystyce natomiast koleżanka w firmie sprzątającej. Obydwie posługujemy się językiem angielskim (zaawansowany). Jesteśmy sumienne, pracowite oraz naładowane pozytywną energią. Praca z nami jest prosta i przyjemna. Chętnie wyślemy nasze CV.

  kontakt:
  Sara Cz. : s.czarna@vp.pl
  Joanna O. : asiullkkaa@op.pl

  Pozdrawiam,
  Sara Czarna

 69. izunia88izunia na 16 lutego 2012 @ 16:43

  Witam serdecznie, jestem młodą dziewczyną (24 lata) poszukującą pracy w Norwegii. Ta praca byłaby dla mnie idealna. Bardzo angazuję się w powierzone mi zadania, jestem dokładna i pracowita.
  Jestem gotowa do pracy od zaraz 🙂 proszę o kontakt pod nr tel +48 797537579 bądź izunia88izunia@wp.pl

 70. witam,
  jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail justada@autograf.pl
  Pozdrawiam

 71. paulina999 na 13 lutego 2012 @ 21:37

  Witam!
  Wraz z koleżanką (mamy 19 lat) jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy od czerwca 2012 do końca sierpnia 2012. Jesteśmy pracowite, sumienne, punktualne oraz sprawne fizycznie. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Posługujemy się językiem angielskim i niemieckim w stopniu komunikatywnym. Prosimy o szybki kontakt paulinarydl@gmail.com lub 531211120 !

 72. witam pilnie poszukuję pracy w Norwegii .Jestem osobą sumienną pracowitą i odpowiedzialną. Cenię w sobie dokładność w wykonywanych pracach. Uprzejmnie proszę o kontakt pod nr tel 48 508 509 402 lub adres e-mail izkaa071@o2.pl. Z góry dziękuję

 73. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą u Państwa w firmie w charakterze pokojówki. Jesteśmy osobami sumiennymi,odpowiedzialnymi,punktualnymi,energetycznymi i pracowitymi.Komunikatywny j.angielski w mowie i piśmie.Postawy j.francuskiego i niemieckiego. Gotowe pracę zacząć od zaraz. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Dziękujemy
  Numer kontaktowy: +48 782 293 227

 74. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą u Państwa w firmie w charakterze pokojówki. Jesteśmy osobami sumiennymi,odpowiedzialnymi,punktualnymi,energetycznymi i pracowitymi.Komunikatywny j.angielski w mowie i piśmie.Postawyj.francuskiego i niemieckiego. Gotowe pracę zacząć od zaraz. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Dziękujemy

 75. norbie1764 na 12 lutego 2012 @ 21:04

  Witam 🙂
  Nazywam się Iwona, mam 38lat i jestem zainteresowana Państwa ofertą. Mam doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach, komunikatywnie posługuję się angielskim i niemieckim. Jestem gotowa do pracy od zaraz, najlepiej na stałe, ewentualnie na parę miesięcy. Proszę o kontakt na adres email norbert1764@wp.pl

 76. Witam. Mam 19 lat i chętnie podejmę pracę w charakterze pokojówki. Mam wykształcenie średnie, posługuję się językiem angielskim w stopniu średnio zaawansowanym oraz językiem hiszpańskim i włoskim w stopniu podstawowym. Pracowałam jako modelka , hostessa, kelnerka oraz opiekunka do dzieci. Jestem osobą pracowitą, sumienną, punktualną i dokładną. Szybko nawiązuję kontakty oraz szybko się uczę.
  Mój email roxana.c@interia.pl

  Pozdrawiam
  Roxana C.

 77. Esterka K. na 12 lutego 2012 @ 13:55

  Witam serdecznie. Jestem studentką trzeciego roku. Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Mam doświadczenie na podobnym stanowisku w Szwecji. Jestem osobą pracowitą, szybko przyswajającą nową wiedzę, uczciwą z miłą aparycją. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego. Pracę mogę rozpocząć od lipca 2012 roku. Jeśli moja oferta spełni Państwa oczekiwania bardzo proszę o kontakt pod numer +48 792-375-893 oraz pod adres e-mail- esterkakudan@gmail.com Z wyrazami szacunku Estera Kudan

 78. Witam,
  jestem zainteresowana powyższą ofertą pracy. Jestem osoba sumienną i dokładną, punktualną, posiadam prawo jazdy kat.B. Lubię porządek a jego utrzymywanie nie sprawia mi trudności. Posiadam doświadczenie, przy sprzątaniu domów w Anglii. Posługuję się w stopniu komunikatywnym językiem angielskim. Od 20/02/2012 rozpoczynam też naukę norweskiego w Oslo. Proszę o kontakt
  kasiaz12@wp.pl

 79. Iwona1612 na 9 lutego 2012 @ 20:16

  Jestem zainteresowana ofertą.Jestem studentką ale jak do tej pory mam bogate doswiadczenie szczególnie w pracy sezonowej(każde wakacje pracowałam co najmniej 2 miesiące.Zaznaczam że posługuje sie biegle językiem angieskim i portugalskim. Proszę o kontakt
  kuchareczka3@wp.pl

 80. Iwona1612 na 9 lutego 2012 @ 20:09

  Jestem zainteresowana ofertą.Jestem studentką ale jak do tej pory mam bogate doswiadczenie szczególnie w pracy sezonowej(każde wakacje pracowałam co najmniej 2 miesiące.Zaznaczam,że w stopniu zaawansowanym posługuję sie językiem angielskim i portugalskim.Proszę o kontakt kuchareczka3@wp.pl

 81. Witam

  Pracowałam już zagranicą w tej samej branży, jestem osobą sumienną i gotową rozpocząć pracę od zaraz.
  Bardzo dobrze znam j. angielski, pracowałam jako tłumacz. Norweskiego szybko się nauczę.

  Proszę o kontakt ana.dabrowska89@gmail.com

 82. izkaa071 na 8 lutego 2012 @ 11:32

  Witam bardzo chciałabym podjąć pracę w Norwegi.. Jestem osobą pracowitą, dokładną i sumienną. Lubię porządek i sprzątanie nie stanowi dla mnie problemu. Bardzo proszę o kontakt na e-maila izkaa071@o2.pl lub tel 508 509 402

 83. justynax1989 na 8 lutego 2012 @ 11:23

  Witam Serdecznie,
  Posiadam doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju pracy ponieważ przez pół roku pracowałam jako pokojówka w pięciogwiazdkowym hotelu w Holandii. Potrafię swobodnie komunikować się w języku angielskim oraz z chęcią podejmę nauki języka norweskiego. Mam 23 lata, miłą aparycję i dużą chęć do pracy.
  Bardzo proszę o kontakt justynax89@live.nl – (wcześniej podałam błędny adres e-mail)

  Pozdrawiam Justyna

 84. justynax1989 na 8 lutego 2012 @ 11:21

  Witam Serdecznie,
  Posiadam doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju pracy ponieważ przez pół roku pracowałam jako pokojówka w pięciogwiazdkowym hotelu w Holandii. Potrafię swobodnie komunikować się w języku angielskim oraz z chęcią podejmę nauki języka norweskiego. Mam 23 lata, miłą aparycję i dużą chęć do pracy.
  Bardzo proszę o kontakt justynax1989@live.nl

  Pozdrawiam Justyna

 85. Jestem zainteresowana oferta pracy.
  jezeli jest aktualna prosze bardzo o kontakt
  email :p.mucha1@o2.pl

 86. Posiadam doświadczenie w pracy jako pokojówka. Znam język angielski. Pracowałam w Norwegii i mam pozwolenie na pracę. Mój numer kontaktowy to 606910358
  Proszę o kontakt.

 87. butterfly8710 na 6 lutego 2012 @ 11:14

  Curriculum Vitae
  Karina Świeczkowska-Otto

  Marital status:
  Date of birth:
  Place of birth:
  Adress:

  Phone:
  Email:
  Married
  10 july 1987
  Gdańsk
  ul. Kasztanowa 2
  83-210 Zblewo, Poland
  +48500072698
  butterfly8710@wp.pl

  EDUCATION

  2004-2007

  II High Shool In Stargard Gdański.

  EXPERIENCE

  05.2008 – 09.2008

  01.2008 – 04.2008

  06.2006 – 09.2006

  Work Service S.A.
  – Work in a call center

  Bratki Sp .z o. o.
  – employee buffet

  Klif House
  -work as a Waitress, assistant cook
  LANGUAGES

   English
   German
  -communicative In speech and writing,
  – communicative in speech.

  SKILLS

   Goud komputer skills, knowledge Windows XP, Windows Vista,
   Goud knowledge Microsoft Word,
   I have actual sanitar book
  OF INTEREST

   Music, good movies, cooking

  „WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W OFERCIE PRACY DLA POTRZEB PROCESU REKRUTACJI ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29.08.1997R. DZ. U. Z 2002 R., NR 101, POZ. 923 ZE ZM.”

 88. aneta936 na 4 lutego 2012 @ 17:00

  Jestem osobą młodą komunikatywna szybko uczącą się nawiązującą szybko kontakty. szukam prazy jako kelnerka pomoc kuchennna lub do sprzątania , mam wielkie doświadczenie w tej branży pracowalam w hotelach w restauracjach i cateringach .Moje doswiadczenie mam już od 9 lat. prosze o kontakt .anetaepee@yahoo.pl

 89. kasiazlodzi na 3 lutego 2012 @ 15:18

  Witam,
  posiadam doświadczenie w tego typu pracy w PL oraz w Anglii.
  dobry angielski
  prawo jazdy kategorii B od 6 lat

  mój mail:
  kasiulka.wolska23@wp.pl

 90. Witam serdecznie,
  Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w sektorze usługowym oraz znam komunikatywnie język angielski. Pracę mogę podjąć od zaraz.
  Proszę o kontakt.
  Z wyrazami szacunku.
  Katarzyna
  katarzynawz@o2.pl

 91. Witam! Mam na imie Aneta i jestem zainteresowana wspolpraca ,biegly angielski,w trakcie nauki norweskiego,wloski,rosyjski(ale to chyba nie potzrebne) ,gotowa od zaraz,sumienna,punktualna,prawo jazdy B, uprzejmie prosze o kontakt anetakawula03@gmail.com

 92. monikasapieja na 28 stycznia 2012 @ 20:39

  witam mam na imie Monika mam 21 lat i bardzo potrzzebuje pracy pracowalam na podobnym stanowisku w hotelach w zakopanem i juracie gdyz odbywalam tam praktyki.
  jestem pracowita i mam silna motywacje do pracy, czekam na odpoiedz na adres monikasapieja@o2.pl

 93. Witam mam na imię Ada mam 19 lat jestem zainteresowana pracą mieszkam w Oslo więc z dojazdem nie mam problemu.Jestem miłą,sympatyczną dziewczyna gotową do pracy.Jezyk ang w stopniu komunikatywnym.Wyślę swoje CV jesli panstwo będą zainteresowani. Kontakt:
  e-mail:duska66@onet.pl
  tel:4792551091 lub 48725443305 Czekam na kontakt i pozdrawiam.

 94. roksanaswiderska na 25 stycznia 2012 @ 11:43

  Dzień Dobry ! Nazywam się Roksana Świderska, mam 19 lat i jestem studentką I roku.
  Jestem zainteresowana ofertą pracy. Angielski znam na poziomie dobrym (w mowie i piśmie). Mam doświadczenie w sprzątaniu u rodzin prywatnych oraz doświadczenie w innych branżach (tj. praca w cukierni, sklepie odzieżowym, kwiaciarni i telemarketingu).
  Szybko się uczę, jestem pracowita, uczciwa i sumienna. Mam wiele zainteresowań, a do Norwegii przylecę z przyjemnością, gdyż jest to kraj, który zawsze mnie fascynował.
  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani moją ofertą, wyślę Państwu moje CV.

  Kontakt:

  e-mail: roksanaswiderska@o2.pl
  tel.: 723964310

  Pozdrawiam,

  Roksana Świderska

 95. Witam,
  Jestem zainteresowana propozycją pracy jako pokojówka. Mieszkam w Norwegii blisko Oslo, język norweski i angielski znam w stopniu podstawowym i cały czas się uczę. Bardzo zależy mi na tej pracy i proszę o kontakt na e-mail mrozelzbieta@wp.pl

  Bardzo dziękuję za odpowiedź.

  Pozdrawiam,
  Elżbieta Mróz

 96. Witam,
  Jestem zainteresowana Państwa ofertą w okresie letnim: czerwiec, lipiec, sierpień, jeśli będzie nabór letni bardzo proszę o kontakt: edyta_33@poczta.onet.pl . Mam 19 lat i w maju kończę liceum a od czerwca chciałabym podjąć pracę jako sprzątaczka. Mam doświadczenie w sprzątaniu oraz komunikatywną znajomość języka angielskiego. Bardzo zależy mi na tej pracy.
  Pozdrawiam,
  Inez.

 97. aleksandra na 14 stycznia 2012 @ 20:43

  Witam, młoda,energiczna i sumienna dziewczyna z chęcią podejmie się pracy pokojówki.
  Język angielski na poziomie bardzo zaawansowanym.
  arinoko@interia.pl
  +48 794 240 260
  Z poważaniem.

 98. Witam. wraz z moja koleżanka jesteśmy zainteresowana Państwa oferta pracy. J.ang – w stopniu komunikatywnym. ja posiadam zaświadczenie o zdanym egzaminie szkoły średniej- technik hotelarstwa. moja koleżanka jest po szkole żywienia.odbyłam praktyki w restauracjach jak i hotelach. Bardzo szybko się uczymy. Jesteśmy punktualne, dokładne, pracowite. Gotowe do wyjazdu od zaraz i na dluzej. pozdrawiam oto moj tel: +48511101726

 99. Dwie dziewczyny SPRAWNE fizycznie w młodym wieku (21-22), zainteresowane pracą dla pokojówekod lutego 2012. Dyspozycyjne w terminach odpowiadających państwa zapotrzebowaniu. Sumienne, zdyscyplinowane, bez nałogów,doświadoczone w sprzątaniu anetka8929@wp.pl Proszę o kontakt

 100. Telimena Jakóbczyk na 10 stycznia 2012 @ 18:58

  Dzień dobry, zainteresowana jestem pracą pokojówki w czerwcu i lipcu 2012. Mam 18 lat i w tym roku kończę szkołę licealną. Mam doświadczenie w pracy w hotelu, w restauracji oraz biurze turystycznym. Angielski znam na poziomie zaawansowanym. Chętnię prześlę moje CV. Pozdrawiam serdecznie, Telimena Jakóbczyk

 101. Witam, chętnie prześlę CV. Będę wdzięczna za kontakt. Pozdrawiam.

 102. SARA, KAROLINA na 9 stycznia 2012 @ 17:34

  Witamy, jesteśmy tegorocznymi maturzystkami, język angielski znamy na poziomie zaawansowanym, mamy doświadczenie w tej branży, gdyż pracowałyśmy na podobnych stanowiskach, prosimy o kontakt pod numerem 518212808

 103. Witam. Jestem bardzo zainteresowana mam doświadczenie zagraniczne w 5 gwiazdkowym hotelu w irlandi i grecji. proszę o kontakt.

 104. dwie mlode energiczne kobiety w wieku 27 lat chętnie podejmą prace i wyjadą za granice od zaraz:) prosimy o kontakt i podajemy maila
  beatabozek85@gmail.com
  joanna_kaba@wp.pl

 105. Witam serdecznie mam na imie Magda i mam 25 lat, mieszkam na stale w Oslo i szukam pracy. Posiadam 4 letnie doswiatczenie na podobnym stanowisku pracy. Prosze o kontakt:46594048

 106. magdalytek na 7 stycznia 2012 @ 15:55

  Witam jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy .Mam 25 lat i doświadczenie na podobnym stanowisku!!!!
  proszę o kontakt magdalytek@op.pl
  693509988

 107. Witam
  Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Posiadam wyższe wykształcenie na kierunku Turystyka i rekreacja i ukończone branzowe praktyki w tym zagraniczne. Język angielski bardzo dobry. Prawo jazdy kat B Możliwość wyjazdu od zaraz.
  Proszę o kontakt

 108. jestem zainteresowana tą pracą proszę o kontakt
  agaoli83@wp.pl

 109. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Proszę o kontakt.

 110. Jestem zainteresowany pracą w Norwegii, język angielski bardzo dobry
  szukam121@onet.pl

 111. Witam, razem z koleżanka jesteśmy zainteresowane państwa oferta, nasz wiek to 21 i 20 lat. Posiadamy doświadczenie w tej branży – wczesniej pracowalysmy jako pokojówki w polskich hotelach .Język angielski na poziomie bardzo dobrym . Prosimy o kontakt +48 601 265 973 lub +48 721 310 836

 112. Witam! Razem z 2 koleżankami chciałybyśmy wyjechać do pracy w Norwegii, jesteśmy silnie zmotywowane. Proszę o kontakt

 113. Witam. W branży hotelarskiej mam 6 lat doświadczenia. Pracowałam jako kelnerka, recepcjonistka, pokojowa. Mówię swobodnie po angielsku. Jestem chętna do podjęcia tej pracy.
  514868182. Dzięki!!!!

 114. Witam jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy . Mam 36 lat jestem odpowiedzialna, mam doświadczenie bardzo poważnie podchodze do pracy. Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz. Bardzo proszę o kontakt halinkamaja@vp.pl.

 115. WITAM JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANA PAŃSTWA OFERTA PRACY. MAM 36 LAT POSIADAM DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU NIE BOJĘ SIE CIĘŻKIEJ PRACY. JESTEM GOTOWA DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ. JĘZYK ANGIELSKI W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM. BARDZO PROSZĘ O KONTAKT halinkamaja@vp.pl tel 508274423

 116. WITAM JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANA PAŃSTWA OFERTĄ PRACY. MAM 36 LAT POTRAFIE CIEŻKO PRACOWAĆ. POSIADAM WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE. JĘZYK ANGIELSKI W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM. JESTEM GOTOWA DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ. BARDZO PROSZĘ O KONTAKT. halinkamaja@vp.pl

 117. Witam,

  Bardzo zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie w sprawie pracy na wyżej podanym stanowisku. W Housekeepingu mam spore doświadczenie, gdyż pracowałam zarówno w Polsce jak i za granicą.
  Proszę o podanie adresu e-mailowego, na który można przesłać Państwu CV.

  Z poważaniem

 118. Witam,
  mam na imię Marta,mam 30 lat i doświadczenie w pracy jako pokojówka.Jestem wesoła,komunikatywna osoba o milej aparycji.Aktualnie przebywam w Irlandii,ale pilnie poszukuje pracy.Mam referencje z pracy jako housekeeperka.
  Znajomsc jezyka angielskiego oceniam jako komunikatywny.
  Bardzo prosze o kontakt oraz więcej informacji moj mail
  m.okonowicz@wp.pl

 119. Witam!
  Bardzo zainteresowała mnie Państwa oferta pracy. Mam 24 lata i jestem tegoroczną absolwentką studiów wyższych. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Posiadam miłą aparycję i wysoką kulturę osobistą. Ponadto jestem bardzo pracowita i mimo braku doświadczenia w pracy o podobnym charakterze jestem pewna, że szybko przyzwyczaję się do nowych warunków i wymagań. Bardzo prosze o kontakt na wskazany e-mail, bądź pod nr tel. 785-605-638.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Agata

 120. Witam.Chciałabym wyrazić zainteresowanie powyższą ofertą pracy. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, przebywałam już w Norwegii przez ok. 6 miesięcy, posiadam doświadczenie w pracy fizycznej.

 121. Witam Serdecznie,

  Nazywam sie Kamila. Mam 28 lat, doswiadczenie zawodowe w tym hotelarskie ( pracowalam min. w hotelach **** oraz ***. Posluguje sie jezykiem: angielskim, greckim, niemieckim oraz ucze sie norweskiego. Jestem osoba zadbana, pracowita, sumienna. Moj e-mail: krysiapol@op.pl, tel polski: 89 5126 498 po 14.12.2011 jestem dostepna.

 122. Dzień Dobry! z tej strony Kinga Kierzkowska.Mam 24 lata. Jestem bardzo zainteresowana państwa ofertą. Mieszkam w Norwegii w miejscowości Tonsberg i poszukuję pracy na terenie tego kraju. Mam miłą aparycje , posługuję się angielskim komunikatywnie , posiadam pozwolenie na pracę w Norwegii oraz numer personalny , mam doświadczenie w sprzątaniu prywatnych domków ( jestem bardzo pracowita i myślę że poradziłabym sobie jako pokojówka).Z przyjemnością prześlę państwu moje CV jeśli tylko zainteresuje państwa moja oferta. Uprzejmię proszę o kontakt pod numerem tel. +47 925 231 52 mój mail kingakierzkowska1234@gmail.com
  Pozdrawiam. Kinga KIerzkowska

 123. Wiam

  ja i moja koleżanka jesteśmy zainteresowane tą ofertą. Mamy 23 lata jesteśmy miłe, dyspozycyjne i pracowite. Dobrze mówimy po angielsku i niemiecku.

  Proszę o konakt 🙂

 124. Dzień Dobry! z tej strony Kinga Kierzkowska.Mam 24 lata. Jestem bardzo zainteresowana państwa ofertą. Mieszkam w Norwegii w miejscowości Tonsberg i poszukuję pracy na terenie tego kraju. Mam miłą aparycje , posługuję się angielskim komunikatywnie , posiadam pozwolenie na pracę w Norwegii oraz numer personalny , mam doświadczenie w sprzątaniu prywatnych domków ( jestem bardzo pracowita i myślę że poradziłabym sobie jako pokojówka).Z przyjemnością prześlę państwu moje CV jeśli tylko zainteresuje państwa moja oferta. Uprzejmię proszę o kontakt pod numerem tel. +47 925 231 52 mój mail kinga-kierzkowska@gmail.com.Pozdrawiam. Kinga KIerzkowska

 125. monika123612 na 6 grudnia 2011 @ 18:47

  Witam serdecznie. Mam na imię Monika, mam 23 lata.Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Byłam i pracowałam w Norwegii jako niania.Jestem osobą uczciwą, odpowiedzialną, punktualną, posiadam prawo jazdy kat.B,bez nałogów, pracowitą.Z zawodu jestem kosmetyczką.W sprzątaniu radzę sobie znakomicie, szybko nawiązuję kontakty z innymi ludzmi.Moj e-mail: gmskuba@interia.pl lub tel. 695259629.

  pozdrawiam

 126. Michaska86 na 5 grudnia 2011 @ 23:43

  Witam, jestem zainteresowana powyższą ofertą.
  Mam 25 lat jestem miłą, pracowitą, uczciwą, z miłą aparycją dziewczyną.
  Posiadam ponad roczne doświadczenie w pracy za granica tj. w Holandii przy różnego rodzaju zleceniach w tym równiez doświdczenie w sprzątaniu domów prywatnych.
  Mówię w języku angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Bardzo prosze o kontakt oraz więcej informacji pod mail michalina.rozek@onet.pl

 127. Dzień Dobry! z tej strony Kinga Kierzkowska.Mam 24 lata. Jestem bardzo zainteresowana państwa ofertą. Mieszkam w Norwegii w miejscowości Tonsberg i poszukuję pracy na terenie tego kraju. Mam miłą aparycje , posługuję się angielskim komunikatywnie , posiadam pozwolenie na pracę w Norwegii oraz numer personalny , mam doświadczenie w sprzątaniu prywatnych domków ( jestem bardzo pracowita i myślę że poradziłabym sobie jako pokojówka).Z przyjemnością prześlę państwu moje CV jeśli tylko zainteresuje państwa moja oferta. Uprzejmię proszę o kontakt pod numerem tel. +47 925 231 52 mój mail kingakierzkowska1234@gmail.com
  Pozdrawiam. Kinga KIerzkowska
  Odpowiedz

 128. Dzień Dobry! z tej strony Kinga Kierzkowska.Mam 24 lata. Jestem bardzo zainteresowana państwa ofertą. Mieszkam w Norwegii w miejscowości Tonsberg i poszukuję pracy na terenie tego kraju. Mam miłą aparycje , posługuję się angielskim komunikatywnie , posiadam pozwolenie na pracę w Norwegii oraz numer personalny , mam doświadczenie w sprzątaniu prywatnych domków ( jestem bardzo pracowita i myślę że poradziłabym sobie jako pokojówka).Z przyjemnością prześlę państwu moje CV jeśli tylko zainteresuje państwa moja oferta. Uprzejmię proszę o kontakt pod numerem tel. +47 925 231 52 mój mail kinga-kierzkowska@gmail.com.Pozdrawiam. Kinga KIerzkowska

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Lokalizacja

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

 • Dodane przez: workcareer
 • Użytkownik od: 14 listopada 2011