Praca Norwegia: Cieśla szalunkowy / Betoniarz – od zaraz

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Bergen
  • Dodane: 9 stycznia 2013 13:19

PRACA NA BUDOWIE W NORWEGII JAKO CIEŚLA SZALUNKOWY / BETONIARZ NORWEGIA OD ZARAZ

miejsce pracy: Bergen, Norwegia
Obowiązki:
• Deskowanie przy wykonywaniu konstrukcji betonowych / żelbetonowych
Wymagania:
• Podstawowa znajomość języka norweskiego i dobra znajomość J. ANGIELSKIEGO (język będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
• Doświadczenie zawodowe min. 3 lata zdobyte w krajach skandynawskich
• Umiejętności zbrojenia oraz betonowania – znajomość rynku zbrojarskiego oraz szalunkowego
Norweski pracodawca oferuje:
• Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
• Praca na pełny etat plus nadgodziny ok. 37,5 do 48 h w tygodniu,
• Wynagrodzenie: min. 158,40 Koron norweskich brutto/ 1h pracy,
• Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny
mieszkających w Norwegii lub Polsce,
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
• Płatny urlop,
• Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania
oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:

judyta@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: Betoniarz / Cieśla szalunkowy Norwegia

Uwaga! Rozpatrujemy tylko nadesłane zgłoszenia w postaci CV (życiorysów). Po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Dodane przez: apkoncepcja
  • Użytkownik od: 21 września 2012