$Atrakcyjne warunki płacowe, premie, dodatkowe świadczenia

Norwegia praca – Inżynier Budownictwa Okrętowego

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/norwegia/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/norwegia/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Norway
  • Miasto: różne
  • Ulica: różne
  • Dodane: 15 listopada 2012 00:35

Praca w Norwegii dla inżyniera budownictwa okrętowego

Norweski pracodawca poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Inżynier Budownictwa Okrętowego

Miejsce pracy: Norwegia

Obowiązki:
Kontrolowanie i koordynowanie prac na stoczni,
Tworzenie specyfikacji oraz rysunków

Wymagania:
DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO
poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe
Wykształcenie wyższe techniczne

Norweski pracodawca oferuje:
Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
Umowę o pracę na czas NIEOKREŚLONY z pracodawcą norweskim,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Płatny urlop,
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
norwegia@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: Inżynier Budownictwa Okrętowego Norwegia

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych i wiarygodnych pracodawców.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Tel. 71 3438073 tel. kom. 791 504 075
Tu znajdziesz wszystkie nasze oferty pracy www.koncepcja.eu

  • Dodane przez: apkoncepcja
  • Użytkownik od: 21 września 2012