$152.5 - 155 koron norweskich brutto za 1h pracy

Cieśla Praca Od zaraz – Sprawdzony pracodawca Norwegia

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Bergen
  • Ulica: różne
  • Dodane: 18 sierpnia 2012 12:30

Dla sprawdzonego, norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Cieśla do pracy w Norwegii
Cieśla konstrukcyjny – Norwegia

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: wstępna stawka godzinowa 152,5 Koron norweskich brutto, pracownicy wykonujący rzetelnie swoją pracę mogą liczyć na podwyżkę stawki godzinowej. Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub w Polsce. Norweski pracodawca zapewnia również pomoc w znalezieniu mieszkania oraz w kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen.

Obowiązki:
konstrukcja budynków na gotowych już fundamentach aż po wykończenie
konstruowanie ścian, podłóg i sufitów, podłączenie kabli, rur wodociągowych, osadzanie drzwi, tynkowanie

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub DOBRA ZNAJOMOSC J. ANGIELSKIEGO, język będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata
Mile widziane wykształcenie kierunkowe

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus nadgodziny ok 37,5 do 48 h w tygodniu,
Wynagrodzenie: 152.5 koron norweskich brutto za 1h pracy,
Po okresie próbnym stawka godzinowa 155 koron norweskich brutto,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Płatny urlop,
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w Norwegii? Koniecznie prześlij wymagane dokumenty:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych
Kopie: świadectw szkolnych, dyplomów i ew. świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności, doświadczenie zawodowe
na adres email:
norwegia@koncepcja.eu
Koniecznie z adnotacją w temacie maila: Cieśla Norwegia

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Od ponad 8 lat jesteśmy z Tobą. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Tel. 71 3438073 tel. kom. 791 504 075
Tu znajdziesz wszystkie nasze oferty pracy www.koncepcja.eu

  • Dodane przez: koncepcja
  • Użytkownik od: 10 kwietnia 2012