$144,50 NOK brutto/h

Praca Norwegi – MALARZ/SZPACHLARZ

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/norwegia/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/norwegia/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Norway
  • Miasto: zagranica
  • Ulica: zagranica
  • Dodane: 6 kwietnia 2012 12:46
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Praca w Norwegii dla malarza szpachlarza

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).

Nr ref.: Mal-Szp/Nor/3/11
Miejsce pracy: Norwegia
Aktualnie dla norweskiego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko

Malarz/Szpachlarz z językiem angielskim

Opis Stanowiska:
Malowanie obiektów zarówno wewnętrzne i zewnętrzne
Wymagania:
– Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako malarz
– Ukończona szkoła zawodowa jako malarz – min. 5 letnie doświadczenie może zrekompensować brak szkoły
– Wykształcenie kierunkowe mile widziane
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Gotowość oraz dyspozycyjność do wyjazdu do Norwegi

Oferujemy:
– Legalne i stałe zatrudnienie zgodnie ze standardami norweskiego prawa pracy
– Norweska umowa o pracę według norweskiego kodeksu pracy
– Zasiłek rodzinny na każde dziecko poniżej 18ego roku życia – 970 NOK/mc
– Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Norwegi
– Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o europejskie standardy, stawka początkowa: 144,50 NOK brutto/h. Gwarantowana dniówka 1083 NOK brutto/h. Po okresie próbnym gwarantowane wzrost wynagrodzenia
– Dodatki do gwarantowanych stawek, takie jak: dodatek za dojazd do miejsca pracy (Adecco jest jedna z nielicznych firm, która wypłaca tego typu dodatek), zasiłek urlopowy w wysokości 12% rocznego dochodu
– Zakwaterowanie na terenie Norwegii już od 1800 NOK / 2 tygodnie

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres email do najbliższego biura Adecco:
Konsultanci:
aleksandra.guga@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Praca Norwegi – MALARZ/SZPACHLARZ”

  1. Pawel1621 na 27 maja 2012 @ 10:22

    Witam jestem bardzo zainteresowany Waszym ogłoszeniem… pracuje w tym zawodzie od 4 lat i mam wszystko udokumentowane… prosze o kontakt… 509 026 128 badz e-mail pawel.cumel@interia.pl

  2. barbaragibas na 3 maja 2012 @ 16:15

    Witam. Nazywam się Kamil, pracuję przy wykończeniach wnętrz od 7 lat, lecz udokumentowane na własną działalnośc mam półtora roku. Pracowałem w Paryżu, Anglii i w Polsce. Potrafię malowac, stawiac ścianki działowe, sufity podwieszane, szpachlowac, renowacja parkietów, plus prace na zewnątrz fasady, wylewki, dachy(dachy jako pomocnik) Jestem sumienny i pracowity, zorganizowany, punktualny, łatwo odnajduje się w nowym otoczeniu. Język Angielski w stopniu podstawowym(nadal szkolony) bardzo proszę o kontakt na nr. 888412130 lub adres email: gibasek4@vp.pl

  3. cezan2 moj meil cezan2@poczta.pl

  4. znam podstawy angielskiego,prowadzilem dzialalnosc rem,-budow.5lat udokumentowane wszelkie prace wykonane-malowanie,szpachlowanie,glazura,terakota,wyburzanie scian,glazura,terakota,hydraulikaitp.na duzych obiektach handlowych .jestem odpowiedzialny,pracowity gotowy do podjecia tej oferty
    mam34 lata ,zonaty,dwoje dzieci11i12lat .jestem czlowiekiem odpowiedzialnym za rodzne jak i obowiazki pracy
    Bardzo prosze o przeczytanie i odpowiedz moj tel.kont .608-570-848
    z wyrazami szacunku Cezary

  • Dodane przez: adecco
  • Użytkownik od: 14 marca 2012